Zobacz wÄ…tek - proszÄ™ o pomoc :)
NAS Analytics TAG

proszÄ™ o pomoc :)

i inne małe pojemności
_________

proszÄ™ o pomoc :)

Postprzez maticross » 24/9/2013, 07:45

Pierwszy motor ważne żeby był nowy może być to scigacz lub cross .Najbardziej podoba mi sie Junak 903 i keeway cross dajcie jakies opinie i nie piszcie proosze ze mam kupic używaną yamahe bardzie jestemcprzekonany do crossa kasy mam 7 tys

Znane ci pojęcie znaków interpunkcyjnych? W języku Polskim stosowanie owych znaków pomaga czytelnikom rozszyfrowywać wypociny które ktoś stara się przekazać... Przeczytaj regulamin jeszcze raz z szczególnym uwzględnieniem pkt. 6 // Boshi
Avatar użytkownika
maticross
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23/9/2013, 21:43
Lokalizacja: Paniówki


Postprzez SkoQ » 24/9/2013, 09:07

Edytuj posty, kup co Ci się podoba i tak nic nowego i dobrego za 7 tys. nie kupisz, junaki, romety były dobre lata temu, teraz przypominają mi trochę zabawki odpustowe, działające do momentu wejścia do domu. Mam kumpla który kupił nówkę, używana Japonia jeździ i ma się świetnie po 5, 10 i 15 latach, jemu zaczął się rozkręcać nie kończąc pierwszego sezonu, dla mnie to badziewie. Ale jak chcesz to kupuj sobie co trzy lata takiego, bo pewnie tyle to pojeździ :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez maticross » 24/9/2013, 09:16

Wiem ale coś z tego waszego ,, badziewia'' co polecacie chodzi mi głównie o crossa ale motorower też może byc .
Avatar użytkownika
maticross
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23/9/2013, 21:43
Lokalizacja: Paniówki

Postprzez malomi » 24/9/2013, 09:29

Ja też jestem zdania że kupowanie "chińszczyzny" jest nie opłacalne a w tej kasie ciężko będzie o coś innego... Chińczyk równa się badziewie i nikt mi nie powie że jest inaczej. Wolał bym 10000000 razu bardziej używkę a Japończyka.
Tak samo jak nigdy nie kupie nic co Włoskie może poza butami ale na pewno nie APRILIE całe szczecie że pozbyłem się tego badziewia. Jedynym plusem jest to że jak na 125 to zapi...la całkiem całkiem.

Wracając do tematu to wątpię żeby ktoś na tym forum podał ci konkretny model czegoś co nie ma marki... Ewentualnie marką jest to co diler nakleił na baku... Idź po prostu do dilera i wybierz to co ci się podoba pod innym kontem rozpatrywanie zakupu jest mim zdaniem w tym przypadku bez sensu...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez maticross » 24/9/2013, 09:41

no dobra z tych używanych w cenie 5,6 tys crossa jakiego ewentualnie jakis motorower , skuter ?
Avatar użytkownika
maticross
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23/9/2013, 21:43
Lokalizacja: Paniówki

Postprzez Boshi » 24/9/2013, 12:14

Zastanów się najpierw do czego ma on służyć.

ahh, teraz zauważyłem dopiero, że to cross post. Dlatego ostrzeżenie. Masz temat podklejony do takich pytań.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê