Zobacz wÄ…tek - BMW 1150 GS or Honda Varadero XL 1000
Advertisement
NAS Analytics TAG

BMW 1150 GS or Honda Varadero XL 1000

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

BMW 1150 GS or Honda Varadero XL 1000

Postprzez GhastRider90 » 18/9/2013, 07:44

Witam w zimie chce nabyc jeden z tych modeli motocykla. zastanawiam siÄ™ nad BMW 1150GS a Varadero XL 1000.
Mam 24lata 180cm wzrostu 90kg wagi wczesniejsze sezony poruszałem się hornet 600, i wiekszosc czasu po wypadku juz na bandit 600S łącznie jakies 25-30tys km nawinałem z racji daleich wypraw.
Czego oczekuje od motocykla?
- wygody, dobrego zasiegu na baku, pakownoscina trasy (zapasowe opony namiot etc), elastycznosci, możliwosci zjechania w lekki szutr drogi polne kałuże,
Budżet którym dysponuje na dzieńdzisiejszy to 14,5tys +/- 1000zł wiecej dam rade odłoży.
oczytałem sie na temat Viadra i GS-a i jestme skłonny bardziej ku GS-owi lecz on stoi drozej niz viadro. Moje pytanie:
Warto kupi GS-a z 2000-2001r z przebiegiem 70-90tyÅ› ?
a co w przypadku Varadero z takim przebiegiem ?
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)


Postprzez Glenroy » 18/9/2013, 14:00

70-90tys? Mało który jeżdżący po naszych drogach motocykl ma mniejszy przebieg, nawet pomimo tych 30k licznikowych ;) :P. To są motocykle turystyczne, nie są wyżyłowane i takie przebiegi nie robią na nich raczej jakiegoś wielkiego wrażenia. Ogólnie o motocyklach się nie wypowiem, bo z tych dwóch to Varadero widziałem na parkingu, może warto spojrzeć też na V-storm-a? Złych opinii na jego temat nie słyszałem a kilometraże robią potężne.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez GhastRider90 » 18/9/2013, 19:41

Glenroy napisał(a):70-90tys? Mało który jeżdżący po naszych drogach motocykl ma mniejszy przebieg, nawet pomimo tych 30k licznikowych ;) :P. To są motocykle turystyczne, nie są wyżyłowane i takie przebiegi nie robią na nich raczej jakiegoś wielkiego wrażenia. Ogólnie o motocyklach się nie wypowiem, bo z tych dwóch to Varadero widziałem na parkingu, może warto spojrzeć też na V-storm-a? Złych opinii na jego temat nie słyszałem a kilometraże robią potężne.


mówisz o V storm-ie 1000ccm mam nadzieje :)
mój bandit ma 65k przebiegu a jest jak nowy ale taki GS czy też wiaderko jezdzi po roznym terenie :P skoro tak mówisz to tak też musi byc :P
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê