Zobacz wątek - suzuki gs 500 "igła" - szkoda czasu

suzuki gs 500 "igła" - szkoda czasu

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

suzuki gs 500 "igła" - szkoda czasu

Postprzez konrad9510 » 15/9/2013, 18:56

Witam,
Jeśli ktoś szuka motoru na kategorię A2 i sobie upatrzył ten motor i myśli jechać go obejrzeć, a mianowicie ten:

http://allegro.pl/suzuki-gs500-igla-i3529158170.html

To powiem tak, szkoda czasu, nerwów i kasy na paliwo.

Dziś byłem go obejrzeć i powiem tak, nie wart tych pieniędzy:
Rama odmalowana, i dodatkowo na przewodach itd. srebro.
Właściciel się upierał, że nie jest spawany, moje podejrzenia padły, że był i jego kolega powiedział "Jedynie tam na ramie z tyłu był spawany, czy one nie mają czasami takiej wady, że pękają ? "
Tarcza z tyłu nie równa, ma brzuszki.
Zębatki, a na pewno ta tylna ma wygięte ( nie potwierdzę, czy łańcuch przeskakuję, ponieważ jak podszedłem to motoru to od razu wiedziałem, że nie kupię, a na pewno za te pieniądze, więc nawet nie chciało mi się nim przejechać, zwłaszcza po tym jak odpalił ).
Miało nie być żadnych wycieków, suchy, okazuje się, że uszczelka od pokrywy zaworów przecieka, oraz dodatkowo linka jakaś wchodzi w tą pokrywę nie jestem pewny czy to linka czy jakiś czujnik ( znawcy pewnie będą wiedzieć o czym mówię ), lecz się nawet nie skupiałem co to jak tylko zobaczyłem mokre od oleju.
Dodatkowo nie równa praca silnika, i dodatkowo pusty wydech.
I również nie jestem pewny bo tylko tak na szybko sobie spojrzałem ale chyba koło nie jest symetryczne przednie>tylne.
Jego kolega tłumaczył się, że to poprzedni właściciel musiał malować.
Lecz niestety, ale właściciel i jego kolega okazali się handlarzami samochodów, więc wiadomo jak to handlarze. Tylko "masz kask ? Dalej wsiadaj, przejedź zobacz czy wszystko dobrze i kupuj".

Dwoma słowami: NIE POLECAM !.

PS: Pewnie myśleli, że trafią na lajka jakiegoś co przyjedzie popatrzy zobaczy pusty wydech pod jara się i kupi. Przeliczyli się. Lecz niestety kosztów za paliwo nikt nie zwróci :/. No ale przynajmniej jeśli ktoś zauważy ten temat to oszczędzi pieniędzy.
konrad9510
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.