Zobacz wątek - Egzamin na kat A ul. Odlewnicza 11.09.2013r
NAS Analytics TAG

Egzamin na kat A ul. Odlewnicza 11.09.2013r

Przepisy, prawo
_________

Egzamin na kat A ul. Odlewnicza 11.09.2013r

Postprzez koniar » 11/9/2013, 22:52

Witajcie,
Sądziłem, że mój pierwszy post na forum będzie związany z opisem wrażeń z pierwszych podróży moim motocyklem, ale niestety... tyczyć się będzie zupełnie innej sprawy.
Poszukuję osób, które w dniu dzisiejszym (11.09.2013r.) zdawały egzamin na kat. A w WORD na Odlewniczej.
Pomimo, że wyjeździłem sporo godzin zarówno na placu manewrowym jak i na mieście i wszystkie manewry wykonuję w ciemno to zaliczyłem dwie podpórki przy skręcie w lewo na "ósemce"... Coś mi nie grało bo jak pisałem normalnie nie mam z tym problemu. Jak się okazało wszystkie osoby, które zdawały w dniu dzisiejszym na charakterystycznym Gladiusie w szachownicę oblewały na tym (pierwszym) manewrze podczas skrętu w lewo.
Temat został już umieszczony na innym forum (gazeta.pl) przez inną egzaminowaną osobę i tam udało się już dotrzeć do świadka, który widział jak ten motocykl rano, o godzinie 7, zaliczył upadek. Zapewne to było przyczyną, że wszystkie osoby, które dziś nim jeździły oblały w identyczny sposób, na najprostszym z możliwych zadaniu.
Pozwalam sobie zamieścić ten wątek również na forum Ścigacz.pl, ponieważ im więcej osób uda się zebrać, tym większa szansa na zwrot kosztów egzaminu. Na razie na forum konkurencyjnym udało nam się zebrać w 3 osoby.
Bardzo proszę administratora o nie usuwanie tego wątku pomimo podawania adresu innego forum (zupełnie nie motocyklowego ;) ). Myślę, że w interesie wszystkich przyszłych motocyklistów jest to, żebyśmy nie zostawili tak tej sprawy.
Pozdrawiam
Konrad
koniar
Świeżak

Powrót do Prawo