Zobacz wątek - problem z obrotami GS550

problem z obrotami GS550

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

problem z obrotami GS550

Postprzez kudlaty_888 » 3/9/2013, 18:06

witam. Jestem w trakcie przebudowy Suzuki GS550 M. Napotkałem jednak problem z gaźnikami, a nie wiem od której strony do niego podejść. Po zsynchronizowaniu gaźników mam problem z wykręceniem silnika na obroty wyższe niż 5k. Silnik zdaje się wieszać na danej wartości i aby osiągnąć większe obroty muszę niemal całkowicie otworzyć przepustnicę. Zaznaczę, że układ wydechowy obecnie pozbawiony jest tłumika końcowego (nie wiem czy ma to znaczenie), a silnik został na nowo poskładany od podstaw wraz z osprzętem.
Nie wiem czy problem tkwi w złej regulacji gaźników pod względem składu mieszanki (po kolorze świec zapłonowych wygląda, że jest ok) czy też może w czymś innym. Za dostarczenie powietrza odpowiadają obecnie filtry stożkowe bezpośrednio zamontowane na gaźnikach.

Pozdrawiam.
kudlaty_888
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa