Zobacz wątek - XJ 600 czy GS 500 po modyfikacji

XJ 600 czy GS 500 po modyfikacji

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

XJ 600 czy GS 500 po modyfikacji

Postprzez Kacan » 31/8/2013, 21:03

Witam,
Zastanawiam się nad kupnem moto pod A2. Slyszalem ze mozna kupić XJ 600 sciągniętego z niemiec gdzie był fabrycznie blokowany i moc nie przekraczała tych 35kW. Czy to w ogole jest realne zeby nim jedzic po polskich drogach i nie zostać złapanym przy kontroli?
Druga sprawa, jeśli nie XJ to zastanawiałbym się nad GS 500 z tym, że mam 190 cm wzrostu i dosyć długie giry. Nie mam pojecia czy jest sens cofanie podnóżek, czy moze odrazu odpuscić sobie tego moto?

Dzieki za odpowiedź.

eh, no moze rzeczywiscie glupie pytanie zadałem. Bardziej chodzilo mi o to, czy nie bedzie jakichś problemów przy rejestracji na hamowni itd.. zeby bezproblemowo poruszac sie po ulicy.

Zacznij edytować posty :evil:

Black-Ghost
Kacan
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A