Zobacz wątek - kuty tłok wossner,teflon
NAS Analytics TAG

kuty tłok wossner,teflon

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

kuty tłok wossner,teflon

Postprzez karczudt » 30/8/2013, 08:48

Witam
mam pytanie po ilu km ściera się teflon na tłoku wossner w silnikach 2T (DT 125)??
Opłaca się kupywać cały wydech do dt 125 jesli tak to dep czy athena?
dyfuzory wydaja mi sie lipniejsze niz te oryginalne a głownie bede latał po terenie jest różnica?
Jaką świece najlepiej kupić irydowa czy platynowa ? czym one się różnia od siebie?
w serwisowce są BR9ES I BR8ES w czym one sie róznia?
Zastanawiam sie na ta:
http://allegro.pl/swieca-irydowa-ngk-br ... 63790.html
karczudt
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/8/2013, 08:34
Lokalizacja: brzesko


Postprzez henio12323 » 30/8/2013, 19:05

zależy od pasowania, niektórym sie w ogóle nie wyciera praktycznie a innym po 100 km. czy sie opłaca to twoja decyzja, na takim bedzie głosniejkszy, bedzie wiecej palił ale bedzie lepiej sier wkręcał i bedzie mocniejszy. depa kazdy poleca, atheny nie słyszałem o takich. irydowa swieca najlepsza. 8 i 9 to oznaczenie ciepłoty, 8 jest cieplejsza, czyli mniej ciepła trafia do głowicy, im załozysz cieplejszą tym swieca jest bardziej gorąca, łatwiej sie spala mieszanka, ale jak przesadzisz to moze dojsc do przedwczesnego spalania, albo swieca moze sie po prostu spalic, i pokruszyć ( elektroda sama ) z kolei zimna swieca nie ma dobrego samoczyszczenia i też nie jest dobrze. musi byc idealnie dobrana. jak są te i te, w teren wziąłbym 8mke.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê