Zobacz wątek - Motor-Port Będków - łódzkie, okolice Piotrkowa, Tomaszowa

Motor-Port Będków - łódzkie, okolice Piotrkowa, Tomaszowa

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, melvin, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, PiotrJ

Motor-Port Będków - łódzkie, okolice Piotrkowa, Tomaszowa

Postprzez ewangelista11 » 22/8/2013, 11:41

Chciałbym polecić serwis motocykli - Motor-Port w Będkowie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski. Jest to 20 km od Piotrkowa, Koluszek i Tomaszowa. Około 35 km od Łodzi.

https://www.facebook.com/MotorPort?ref=ts&fref=ts (otwórz link)
To jest fanpage tego chłopaka który wykonuje prace na motocyklach, można także zgłaszać się z motorynkami, skuterami, jak tylko ma czas to i tym się zajmie. Warto polubić, albo chociaż obejrzeć zdjęcia z jego napraw.

Dlaczego polecam? To taki gest wdzięczności ode mnie za zrobienie mojej yamahy virago, którą po upadku doprowadził do stanu lepszego niż przed. Chociażby pokrzywione widełki wyprostowane praktycznie idealnie! Chłopak robi świetne chromowania, potrafi także zniszczony stary motor w jak nową machinę, zresztą zobaczcie sami na fp.
Przepraszam, że mój pierwszy post po rejestracji to już polecanie kogoś, ale chciałbym aby wiele osób zobaczyło możliwości tego fachowca.
ewangelista11
Świeżak

Powrót do Komentarze do Katalogu Firm