Zobacz wątek - TOURING pełną parą..

Reklama

NAS Analytics TAG

TOURING pełną parą..

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

TOURING pełną parą..

Postprzez Rebo2 » 13/8/2013, 20:49

Witam wszystkich,
Czas na męskie decyzje.. Zmiana stanu cywilnego.. Żona jest jak najbardziej na tak..;D
Obecnie to jeżdżę CBF która została maksymalnie jak to się da na nakeda uturystyczniona.. Ale jak wszyscy wiedzą podniesienie kierownicy i kufry nie pozwolą na jazdę tak wygodnie i zjazdy na szutry jak porządne enduro turystyczne..
Stąd proszę was o opinie. Chce wydać do 15000zł z opłatami.. Czy pakować się coś z rodzimego rynku czy sprowadzić i właśnie. Co polecacie żeby mnie nie puściło z torbami jeśli chodzi o ewentualne koszty przeglądu, eksploatacji..
Miałem okazję jeździć singlem 650gs i chodź trochę brak mu mocy we 2 osoby bardzo przypadł mi do gustu. Osobiście to marzy mi się twin jakiś..
Czy warto brać pod uwagę transalpa 650 (słyszałem, że hamulce takie sobie) czy lepiej już szukać 700. Czy w tej stawce dodać DL 650 V_strom czy może wydać a postawić na Afrikę TWin..
Dodam, że porzadny ze mnie kogut 180cm i 65kg wagi.. Stąd też nie biorę nawet pod uwagę jakże pięknej ale i cieżkiej Varadero 1000.
Proszę was o wasze opinie i ewentualne wskazówki..Z góry za wszystkie wpisy dziękuję.
Rebo2
Świeżak

Powrót do Motocykle