Zobacz wątek - Blokady Romet CRS 50 2007

Blokady Romet CRS 50 2007

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Blokady Romet CRS 50 2007

Postprzez macioxs » 11/8/2013, 23:28

Witam! Nareszcie kupiłem sobie mój pierwszy motocykl i mam problem że ma mało mocy. (chociaż sprzedający powiedział że nic przy nim nie majstrował, wyciąga około 65KM/H)
Może i ma swoje 65 to myślę że stać go ma więcej. I tu zaczyna się moje pytanie, czy na pewno nic nie majstrował? I w jaki sposób dodać mu mocy i prędkości tak około 75KM/H? Gdzie znajdują się owe blokady?
Czy "wybebeszenie" tłumika coś da? Czy wymienienie modułu zapłonowego z gaźnikiem(który trzeba wyregulować) poprawi moc i v-max?
Z góry dzięki za odpowiedzi!!!

I najważniejsze!!! TAK WIEM ŻE TO CHIŃCZYK I NIC NIE ZASTĄPI JAPOŃCA (DT) ALBO HISZPANA(SENDA) ALE TO TEŻ MOTOCYKL I JAK WIDZI INNE CO GO WYPRZEDZAJĄ TO JEST MU SMUTNO :p
macioxs
Świeżak

Postprzez senekkorzenna » 12/8/2013, 19:24

Najpierw przeczytaj regulamin forum :evil: kliknąłeś że przeczytałeś a nie zrobiłeś tego :evil: to kłamstwo.
Co do CRS 50 to silniki w nich niestety są słabe to tylko 3KM i 60km/h jest i tak dużo.
Żadna ingerencja w wydech czy w gaźnik nic tu nie pomoże.
Aby zwiększyć jego osiągi zmieniamy cylinder na 70cc informując właściciela pojazdu że tym motocyklem już nie może poruszać się po drodze.
Oczywiście bierzemy też oświadczenie że zostało to zrobione na jego życzenie.
senekkorzenna

Powrót do Motorowery do 50 ccm