Zobacz wątek - Kolejny motocykl
NAS Analytics TAG

Kolejny motocykl

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kolejny motocykl

Postprzez Hitman35 » 4/8/2013, 22:00

Witam. Mam 20 lat 173 cm wzrostu ważę 92 kg :) W swojej przygodzie z jednośladami miałem do czynienia z Rometem Kadetem 50 cm3, którym, przejechałem z 500km, suzuki zr50k 50cm3 którym zrobiłem około 1500 km, skuter zipp 50 cm3 około 1500km i yamaha dt 80 lc2 około 3.5-4 tys km :) Poszukuje motocykla, którym mógłbym pojeździć od czasu do czasu dla przyjemności, może na jakiś zlot czasami z kumplami :) Poszukuje coś w stylu suzuki gs 500, hondy cb 500, yamahy xj 600 :) Niestety nic ciekawego w mojej okolicy nie ma, dzisiaj dowiedziałęm się, że jakiś facet około 50-tki ma na sprzedaż Hondę CBR600 F1 90r za 3500 zł, moje pytanie brzmi, czy ten motocykl nie jest zbyt mocny jak na przesiadkę z 80-tki? Prawo jazdy na motocykl mam od niecałego roku i przez ten okres nie jeździłem motocyklami regularnie, czasami skuterem znajomego i ostatnio banditem400 sąsiada. Na innych forach widziałem, że straszyli świeżaków, że się zabiją, a ja mam jeszcze po co żyć, więc licze na porady mądrych i doświadczonych kolegów :)
Hitman35
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A