Zobacz wątek - SKRADZIONO SUZUKI HAYABUSA

SKRADZIONO SUZUKI HAYABUSA

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

SKRADZIONO SUZUKI HAYABUSA

Postprzez twetty » 3/8/2013, 14:06

Witam szanowne grono sprawa jest poważna otóż w niedziele 28 07 2013 około godziny 11 rano włamano sie do mojego mieszkania we Wrocławiu skąd skradziono mi motocykl SUZUKI HAYABUSA wraz z karta pojazdu Hayka ma charakterystyczne malowanie fioletowo czarne fioletowym metalikiem złote felgi na załupku ma namalowanego żółtego ptaszka twetty wyświetlacz biegów gipro i lusterka pomalowane aerografem na wzór kontynentów pompę hamulcową przednią radialną i przewody w oplocie hell czarne moto rzuca sie w oczy bo wygląda jak z salonu jeśli ktoś zobaczy takie moto to proszę o zgłoszenie na policje ewentualnie do mnie 695 563 543 Mariusz z góry dziękuje za ewentualną pomoc.
zdiecia moto są na naszej stronie OGRY TEAM.
twetty
Świeżak

Powrót do Skradziono / zgubiono