Zobacz wÄ…tek - JEANSY MOTOCYKLOWE - jakie?
NAS Analytics TAG

JEANSY MOTOCYKLOWE - jakie?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez Uzetel » 6/8/2013, 07:55

ja zakładam mottowear'a i na nie długie SIDI Vortice i wszystko idealnie pasuje, jak siedzę na moto to ochraniacze akurat na kolanach są a nie gdzieś wyżej czy niżej, ale rzeczywiście jak ktoś jeździ w tenisówkach to ma rype ;)
Uzetel
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26/4/2013, 02:28
Lokalizacja: brać na paliwo?


Postprzez 7tomas7 » 20/3/2014, 12:46

Chyllus napisał(a):Mogę się wypowiedzieć o Redline Glory. Jeansy fantastyczne, świetnie sprawdzają się w mieście gdzie nie trzeba wciskać na siebie skóry, na dłuższych trasach z resztą też są ok.
Jedyny problem to rozmiarówka. Normalne jeansy W33L32 spadają mi z tyłka. Natomiast REDLINE W34L32 czyli teoretycznie szersze leżą idealnie i czuje się w nich komfortowo. Ktoś w redline powinien pomyśleć o wiekszej gamie rozmiarów. Bo ktoś z nieco szerszym pasem odemnie (82) mógłby się już w nie nie wbić a długość nogawki w kolejnym rozmiarze w redline jest na tyle długa że trzeba podwijac nogawkę.
Warto jeszcze wspomnieć o ochraniaczach. Te dołączone do "zestawu" świetnie się sprawują nawet na dłuższych przechadzkach i nie uwierają więc spokojnie można sie w nich przemieszczać po zejściu z moto bez konieczności demontowania. Ich najważniejszej funkcji czyli ochrony przy upadku nie było mi na szczęście dane jeszcze testować.. no ale jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz i wszystko przede mną :)
Pozdrawiam


A jeżdżąc bez włożonych ochraniaczy jest też jakieś bezpieczeństwo? W tych spodniach Redline Glory.
Aby być miłym, nie muszę mieć wykształcenia.
7tomas7
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 24/8/2012, 18:23


Postprzez Zimny72 » 20/3/2014, 14:46

Ja mam dwie pary, które mogę polecić:
1. Vanucci Estivio - fajne, przewiewne, ale jednak z daleka widać, że motocyklowe.
2. Mottowear Debonair - i te są dopiero zajebiste. Jeżdżę w nich do pracy, zakładam marynarkę + eleganckie buty i mało kto orientuje się, że przyjechałem moto.

Zobacz na daty. Odkopał z konkretnym pytaniem, nie z pytaniem sprzed kilku tygodni.
kravec
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez krzall » 20/3/2014, 20:56

7tomas7 napisał(a):
A jeżdżąc bez włożonych ochraniaczy jest też jakieś bezpieczeństwo? W tych spodniach Redline Glory.



Jak w zwykłych spodniach tylko z gatkami z kevlaru ;)
Wszystko jest trudne... nim, stanie siÄ™ proste ;)
FZS 1000
Avatar użytkownika
krzall
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 19/1/2013, 21:43

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê