Zobacz wątek - Przesiadka ze 125 na coś poważniejszego
NAS Analytics TAG

Przesiadka ze 125 na coś poważniejszego

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez MroziuFSO » 3/8/2013, 00:35

a ja myślę ze śmiało moze przesiąść się na 600, tyle ze z głową, polecam cebry z serii f ;)
MroziuFSO
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16/7/2013, 12:43
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez malomi » 5/8/2013, 11:52

Mateusz250 napisał(a):
malomi napisał(a):Nie no nie bądźmy śmieszni że po jednym sezonie na RS nie nauczysz się puszczać sprzęgła... absurd ;]

Nie wiem czy taki absurd bo kolega jak jeździł normalnie rs 125 i wsiadł na er6 to prawie by na plecy poleciał. Przy ruszaniu w 2t trzeba dać dużo gazu żeby jechało a w większym moto nie.
Kolega wyżej mnie trochę wyprzedził i prawie to samo powiedział.


Chyba jasnym i logicznym jest że jak ruszasz spokojnie większym moto to nie dajesz 8tyś obrotów xd A sprzęgło wyczuwa się w ciągu 20 min jazdy w którym miejscu łapie ;] czy tylko ja tak mam :D no chyba że mam talent przynajmniej taki jak Valentino Rossi. To może inaczej każdy podejrzewam też śmiga trochę autem i co jak wsiadasz do nie swojego auta to też uczysz się puszczać sprzęgło od nowa czy to czujesz ?
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez ggggrzesiek2 » 6/8/2013, 23:14

ja myślę że z rs na cbr fII jak gdzieś wyżej kolega napisał spokojnie mógłbyś się przesiąść moto nie jest za ciezkie anie nie za mocne
ggggrzesiek2
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/7/2010, 19:28

Postprzez malomi » 7/8/2013, 14:59

Z tego co wiem młody już skutecznie ma wybite z głowy 600rr i kawe ;] co bardzo mnie ciszy :D rozważa coś pokroju GSF600/fazer :roll: :twisted:
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê