Zobacz wÄ…tek - Polerowanie Plastiku, owiewek
NAS Analytics TAG

Polerowanie Plastiku, owiewek

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Polerowanie Plastiku, owiewek

Postprzez adamis » 31/7/2013, 17:06

Witam, nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu, wiele ludzi pyta jak się poleruje lakier, i takie tam, ale ja mam rysy w czarnym błyszczącym plastiku z supermoto. Wiadomo, papier ścierny 2000 pod wodą i jazda, tylko że potem plastik robi się matowy, nie ma tego połysku, i strasznie to wygląda. Macie jakieś pasty do polerowania by znowu błyszczał? Czy jak to robicie? Dodam że nie ma na plastiku lakieru, fabrycznie zrobiony pod ciśnieniem na połysk.
adamis
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30/9/2012, 11:55


Postprzez henio12323 » 31/7/2013, 22:16

czyli sie plastik barwiony w masie, takiego czegos sie nie poleruje, na niewidocznym miejscu spróbuj zmatowić - tak jak mówisz papierem wodnym zależnie od rys itp, i potem przygrzej opalarką. ja u siebie na pomaranczowych plastikach juz kilkanascie razy je tak reanimowałem. też trzeba umieć to robić :D bo łatwo jest przypalic miejsce, albo nie dogrzac i trzeba opracowac taką technike żeby po przygrzaniu ładnie ogrzac wokół miejsce a najlepiej cały element, bo jak w jednym miejscu przygrzejesz to bedzie tam lepiej, ale bedzie widac jakby plame.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê