Zobacz wątek - sprzedam DERBI GPR ! okazja! :)
NAS Analytics TAG

sprzedam DERBI GPR ! okazja! :)

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

sprzedam DERBI GPR ! okazja! :)

Postprzez wasil_18 » 31/7/2013, 09:59

Witam!

Do sprzedania mam Derbi GPR w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Skuter zadbany lecz posiada ślady zwykłego użytkowania. Do jego prowadzenia wystarczy dowód osobisty, karta motorowerowa lub prawo jazdy kat. AM. Służył mi bardzo dobrze i ciężko jest mi się z nim rozstać.

GPR'ka jest całkowicie przygotowane do sezonu!! :)
Odpala na dotyk, wszystko chodzi gładko, zimę spędzała w ocieplanym garażu.
Duże przyśpieszenie i wysoki V-max to rzecz pewna :) Każdy kto miał do czynienia z hiszpańską marką i 6-stopniową skrzynią biegów wie jakie możliwości posiada ta maszyna.
Szczęśliwcowi który ją kupi i będzie szanował z równie wielkim sercem jak ja, zapewni długie lata przyjemnej, szybkiej jazdy :D
ubezpieczenie ważne do czerwca 2014 roku

STAN TECHNICZNY

1000km temu zostały wymienione:
- obie opony na continentala
- klocki hamulcowe (przód i tył)
- tarczki sprzęgła na sportowe
- wszystkie płyny, oleje
- zębatki przód i tył (13/52) + łańcuch

Dodatkowo skuter posiada:
- gazbox od Stage6
- sportowy filtr stożkowy od Polini

Wpisuję przebieg 300km, ponieważ skuter jest teraz na dotarciu.Na początku tego sezonu wymieniłem:
- wał sportowy wzmocniony
- cylinder Airsal'a Sport 50

UWAGA dla niewtajemniczonych: silnik w derbiaku to Minarelli AM6 chłodzony cieczą. Taki sam siedzi w Aprilli RS i Yamaha TZR

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dwa kaski GRATIS! (kask kierowcy posiada blende)
sprzęt jest igła, w 100% sprawny, nie wymaga żadnego wkładu i jest opłacony do czerwca 2014 roku

kontakt: kids-kuba1@wp.pl
693 227 843
CENA: 4600zł
Zobacz Więcej na: (powiedz że jesteś z forum a napewno sie dogadamy)
http://otomoto.pl/derbi-gpr-oplacony-do ... 92691.html
wasil_18
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl