Zobacz wątek - Yamaha TDM 900, 2004 r.

Yamaha TDM 900, 2004 r.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Yamaha TDM 900, 2004 r.

Postprzez utik99 » 13/7/2013, 16:39

Cześć,
Mam zamiar zakupić swój pierwszy motocykl:

http://otomoto.pl/yamaha-tdm-super-yama ... 10504.html

Przejrzałem i poczytałem setki wypowiedzi, opinii, testów itd na temat tej wybranej maszyny.
Byłem ją zobaczyć "na żywo" i bardzo mi się spodobała, jednakże prosiłbym znawców tematu o przejrzenie aukcji i ocenę. Głównie chodzi mi o to czy przejmować się przebiegiem motocykla?
Gdzieś słyszałem opinię, że gdyby to była Honda, to nie ma problemu, ale że to Yamaha, to warto się zastanowić. Sam nie mam pojęcia ile w tym prawdy.
Wiem, że to motocykl uniwersalny, nastawiony także na turystykę (ilość km nieunikniona) dlatego też wybór padł na niego (zastanawiałem się także nad Versysem 650).
Proszę także o info odnośnie ceny. Na pewno wymienić w nim trzeba przednią oponę, a obecny właściciel powiedział, że coś na pewno na cenie opuści. Pytanie ile zaproponować:)?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat aukcji, jak i tego czy nie będzie to dla mnie za mocna maszyna:)

Pozdrawiam,
Łukasz K.
utik99
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.