Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Samochód wyprzedza motocykl -...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Samochód wyprzedza motocykl -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 13:52

Komentatorzy napisał(a):Tak, tak,tak , bla, bla. Pier****** o Szopenie... Widać wypowiadają się tu sami kierowcy samochodów co wine widzą tylko u motocyklisty -.- Co prawda manewr jaki wykonał motocyklista był zakazany ale bardzo dobrze temu kierowcy! Nauczy się nie podjeżdżać w taki sposób do motocyklisty ! Nie umie wyprzedzać, niech się za to nie bierze albo znajdzie inne miejsce do tego manewru.. Więc drodzy kierowcy samochodów, przypatrzcie się jak jeździcie i ocieniajcie pierwsze sami siebie nim wypowiecie się na temat kierowcy motocykla. LwG Pozdro!<br><hr>Dom.<br>
jesteś takim samym baranem jak ten z filmu wrogość rodzi wrogość na drodze chciał chłop wyprzedzić to po co mu robić na złość???
chcesz walczyć to idź na dyskotekę i się bij a ulica to nie miejsce na tego typu złośliwości, a Ty wolisz jak ci puszka ustępuje czy jak ktoś cwaniakuje debila przed tobą?? pomyśl 10x<br><hr>Piotr84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 13:52

Widzialem tutaj dobra setke filmikow i jeszcze zadnego nie komentowalem,ten postanowilem skomentowac. Sam jezdze motocyklem kilka lat,jezdze roznie..bardziej lub mniej odpowiedzialnie. Ale jezdze rowniez samochodem. Po pierwsze podczas mojej nauki jazdy "kat A" wpajane od samego poczatku mialem ze poruszajac sie po drodze nalezy ustawiac sie przy prawej krawedzi jezdni jezeli to jest tylko mozliwe (a tutaj bylo mozliwe),nastepnie..co kazdy kierowca obojetnie jakiego pojazdu powienien wiedziec ze jezeli ktos zaczyna wykonywac manewr wyprzedzania to Ty jako osoba wyprzedzana pod zadnym ale to zadnym pozorem nie powinienes przyspieszac swoim pojazdem!! Jezeli jechalbym tym fordem dogonilbym motocykliste i przeprowadzil scisla konwersacje. Wedle mnie motocyklista zachowal sie malo odpowiedzialnie,ale i kierowca auta poniosl konsekwencje swojego braku cierpliwosci. Takie jest moje zdanie mimo tego ze sam czasami "denerwuje" kierowcow jadac motocyklem. <br><hr>bartekkotek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 14:10

Panowie...Panie...ależ Was dużo w tej dyskusji...może tak do polityki by czas się zabrać (-;<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 14:26

nie widac zebyu kierowca puszki wykonywal manewr wyprzedzania bo i gdzie kierunek wlaczony takze motocyklista nie wiedzial ze byl wyprzedzany mogac spokojnie przyspieszyc AMEN<br><hr>Cycek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 15:15

Przecież na tym odcinku nie wolno wyprzedzać... Ewidentnie wina auta. Motocyklista zachował się nie fair, ale nie spowodował tego zdarzenia. Co do jazdy z dala od prawej krawędzi, fakt, jest to naginanie przepisów, ale mi nawyk jazdy motocyklem przy osi jezdni niejednokrotnie uratował skórę przed 'ja bardzo przepraszam, ale Pana nie widziałem".
<br><hr>Ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 15:55

jak dla mnie to debil ten ziomek co jedzie motocyklem . Nie jestem zwolenniekiem konserwy ale teraz twierdze ze gosc moto przesadzil i to mocno po 1 jechal caly czas nie przepisowo lewa strona pasa, po 2 przyspieszyl podczas wyprezedzania. a po 3 nie dal sie wyprzedzic co jest dla mnie debilne z powodu tego ze jak mu sie nie spieszylo to po co mial uprzykrzac zycie innym<br><hr>micia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 16:22

Ale jakie wnioski - ten koleÅ› na motocyklu to idiota i baran. FIN!<br><hr>Matt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 16:41

Przecież oni cały czas poruszają się w terenie gdzie są budynki (zabudowany?) i żadne ograniczenia nie widać więc powinni jechać 50 (podejrzewam że tyle jechali narzucając tempo przez motocykl).
1. Nie powinien go wyprzedzać, korzystał z części wyłączonej z ruchu.
2. Nawet bez przyspieszania w takim tempie jak się zbierał nie wyprzedził by motocykla tylko raczej go z hamował albo nawet zepchnął (bo jak widać na filmie wyobraźni brak = wjazd na wysepkę z taką prędkością).
3. Zjechanie do prawej krawędzi przy osobnikach którzy siedzą na tyłku na centymetry tylko ich prowokuje do takich akcji 'jak najszybciej' bez zastanowienia.<br><hr>Gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 17:34

najwazniejsze, ze motocyklista wyszedl z tego calo!
kierowca chcial wykorzystac pas wylaczony z ruchu! pobudka ludzie..<br><hr>17misiek09
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 17:46

Komentatorzy napisał(a):jak dla mnie to debil ten ziomek co jedzie motocyklem . Nie jestem zwolenniekiem konserwy ale teraz twierdze ze gosc moto przesadzil i to mocno po 1 jechal caly czas nie przepisowo lewa strona pasa, po 2 przyspieszyl podczas wyprezedzania. a po 3 nie dal sie wyprzedzic co jest dla mnie debilne z powodu tego ze jak mu sie nie spieszylo to po co mial uprzykrzac zycie innym<br><hr>micia<br>
Motocyklista zachował się złosliwie, ale prawdopodobnie dlatego że kierowca Forda go pogoniał i siedział mu na ogonie :)
LWG pozdrawiam :)<br><hr>Kamil_lo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 17:52

Komentatorzy napisał(a):jak dla mnie to debil ten ziomek co jedzie motocyklem . Nie jestem zwolenniekiem konserwy ale teraz twierdze ze gosc moto przesadzil i to mocno po 1 jechal caly czas nie przepisowo lewa strona pasa, po 2 przyspieszyl podczas wyprezedzania. a po 3 nie dal sie wyprzedzic co jest dla mnie debilne z powodu tego ze jak mu sie nie spieszylo to po co mial uprzykrzac zycie innym<br><hr>micia<br>
Kierowcę Focusa można podsumować "zesraj się a nie daj się" motocyklistę natomiast "Jestem Bogiem" :)<br><hr>Kamil_lo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 18:45

No to powiem tak... wstyd mi, że jestem motocyklistom. takiego sqrwi.... powinno sie pozbawiać prawa jazdy! Nie ważne, że złamał przepisy przyspieszając gwałtownie podczas kiedy był wyprzedzany. Nie ważne, że kierowca auta nie miał prawa wyprzedzać w tym miejscu! Ważne jest, jaki trzeba mieć wredny umysł i złe serce, żeby tak postąpić! Jak wszyscy by tacy byli, to żaden motocyklista by nie przeżył roku! Panie motocyklisto. Pilnie się zapisz na jakąś terapie, to może jeszcze komuś uda się zrobic z Ciebie Człowieka. Samochodziarz jest tylko głupcem.. to przy potędze zła i wredności, to nic! <br><hr>K-Pax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 19:02

Komentatorzy napisał(a):No to powiem tak... wstyd mi, że jestem motocyklistom. takiego sqrwi.... powinno sie pozbawiać prawa jazdy! Nie ważne, że złamał przepisy przyspieszając gwałtownie podczas kiedy był wyprzedzany. Nie ważne, że kierowca auta nie miał prawa wyprzedzać w tym miejscu! Ważne jest, jaki trzeba mieć wredny umysł i złe serce, żeby tak postąpić! Jak wszyscy by tacy byli, to żaden motocyklista by nie przeżył roku! Panie motocyklisto. Pilnie się zapisz na jakąś terapie, to może jeszcze komuś uda się zrobic z Ciebie Człowieka. Samochodziarz jest tylko głupcem.. to przy potędze zła i wredności, to nic! <br><hr>K-Pax<br>
Popieram, chociaz w sumie ten chlop samochodem nic takiego mu nie zrobil, po prostu chcial go wyprzedzic... masakra jak mozna sie tak zachowac i to bez powodu.<br><hr>Karton
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 19:04

Komentatorzy napisał(a):No to powiem tak... wstyd mi, że jestem motocyklistom. takiego sqrwi.... powinno sie pozbawiać prawa jazdy! Nie ważne, że złamał przepisy przyspieszając gwałtownie podczas kiedy był wyprzedzany. Nie ważne, że kierowca auta nie miał prawa wyprzedzać w tym miejscu! Ważne jest, jaki trzeba mieć wredny umysł i złe serce, żeby tak postąpić! Jak wszyscy by tacy byli, to żaden motocyklista by nie przeżył roku! Panie motocyklisto. Pilnie się zapisz na jakąś terapie, to może jeszcze komuś uda się zrobic z Ciebie Człowieka. Samochodziarz jest tylko głupcem.. to przy potędze zła i wredności, to nic! <br><hr>K-Pax<br>
a ty co *** jeździsz motorynką że nie możesz tak zrobic?? .. a gdzie sie spieszylo temu z samochodu ?? a jak by zabił jakiegos czlowieka za 50 m ??<br><hr>;-0 KSSL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 19:07

Komentatorzy napisał(a):Ale jakie wnioski - ten koleś na motocyklu to idiota i baran. FIN!<br><hr>Matt<br>
No ty *** jestes idiota i baran hahha. motocyklisci sa zajebisci ;-0 a że nie masz fasji to sb idz na ryby i nine wkurwiaj innych i od idiotów i baranów możesz wyzywac swoja rodzine .. Chyba że oni cie tak nazywaja <br><hr>kssl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 19:14

Pieprzycie co niektorzy jak byscie jezdzili 50km/h az mi Was zal! Jeden jedzie samochodem drugi motocyklem jeden zwiedza drugi chce wyprzedzic na jaki ujj mu przyspiesza? Chce zwiedzac to niech zwiedza ale niech da sie poruszac rowniez innym pojazdom. Jak dalej co niektorzy z nas (chociaz nie wiem czy takiego gbura mozna zaliczyc do grupy motocyklistow) beda sie tak zachowywac to i reszta uczestnikow bedzie nam sie odplacac tym samym - chamstwem. Ps. Oczywiscie jezeli wczesniej czego nie widzimy na filmie nie doszlo do przejawu chamstwa ze strony kierujacego samochodem.
<br><hr>Karton
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 19:17

Komentatorzy napisał(a):Ale jakie wnioski - ten koleś na motocyklu to idiota i baran. FIN!<br><hr>Matt<br>
Komentatorzy napisał(a):No ty *** jestes idiota i baran hahha. motocyklisci sa zajebisci ;-0 a że nie masz fasji to sb idz na ryby i nine wkurwiaj innych i od idiotów i baranów możesz wyzywac swoja rodzine .. Chyba że oni cie tak nazywaja <br><hr>kssl<br>
Szkoda mi ciebie chłopie. Jesteś pewnie zapalony motocyklistą, a w garażu stoi zipp 49ccm.
Mam nadzieje, że debil na motocyklu nie spieprzył i dostał porządny łomot od kierowcy samochodu. Taki ktoś nie powinien wsiąść za kółko żadnego pojazdu.<br><hr>wkurwiony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 19:43

Zachowanie motocyklisty jest krotko mowiac przykre. Powiedzcie mi po co i na co akcje 'rowni na drodze' itp, skoro motocyklisci (przyklad na filmiku) zniechecaja do siebie wszystkich uzytkownikow drogi ? od pieszych, przez kierowcow i rowerzystow ?

Nie wpuscil samochodu, zlamal przepisy, doprowadzil do niebezpieczenstwa i stworzyl zagrozenie w ruchy ladowym, doprowadzil do uszkodzenia auta. W imie czego ? wlasnej dumy ? brawa. To nagranie nie jest kontroweryjne, to nagranie jest smutne i pokazuje jak bardzo lubimy sami sobie robic i pracowac na renome debili.<br><hr>deamian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 20:14

Komentatorzy napisał(a):Zachowanie motocyklisty jest krotko mowiac przykre. Powiedzcie mi po co i na co akcje 'rowni na drodze' itp, skoro motocyklisci (przyklad na filmiku) zniechecaja do siebie wszystkich uzytkownikow drogi ? od pieszych, przez kierowcow i rowerzystow ?

Nie wpuscil samochodu, zlamal przepisy, doprowadzil do niebezpieczenstwa i stworzyl zagrozenie w ruchy ladowym, doprowadzil do uszkodzenia auta. W imie czego ? wlasnej dumy ? brawa. To nagranie nie jest kontroweryjne, to nagranie jest smutne i pokazuje jak bardzo lubimy sami sobie robic i pracowac na renome debili.<br><hr>deamian<br>
Krótko to nie jest motocyklista,Motocykliści tak nie robią.<br><hr>mrowa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 20:35

Jestescie poprostu smieszni. Skonczcie gadac kocopoly o terenie zabudowanym czy nie i o braku winy tego dekla z zakutym lbem. To nie motocyklista tylko kawal chama. Przez takich prymitywow traci masa normalnych motocyklistow. Czasem czlowiek sie spieszy na trasie i cisnie (nie jest milej jak samochod zjedzie, albo strzeli duzy kierunkiem, ze pusto?), czasem predkosc jest spacerowa bo i wycieczka wokol komina - komus sie kuska skraca, jak go samochod wyprzedzi? Latam na sporcie i niejednokrotnie sam robilem miejsce "szybszym" - chce, ma czym a niech leci. Usprawiewdliwianie takiego patafiana jest zalosne. <br><hr>gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê