Zobacz wątek - [S] Honda CB600 Hornet
NAS Analytics TAG

[S] Honda CB600 Hornet

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] Honda CB600 Hornet

Postprzez suchy558 » 7/7/2013, 22:13

Obrazek

Witam

Przedmiotem aukcji jest motocykl Honda CB600 Hornet rocznik 2005, przebieg 49 693 km. Motocykl jest w moim posiadaniu od 20 sierpnia 2011 roku, jestem drugim właścicielem w Polsce, był sprowadzony z Włoch, jest zarejestrowany, ubezpieczony do 13 września 2013, przegląd do 6 lipca 2014.

Stan wizualny określam na bardzo dobry, co widać na zdjęciach. Jedno mocowanie zadupka jest pęknięte, ale nic nie brakuje, można bez problemu skleić. Motocykl wyposażony jest w kilka dodatków:

-alarm (dwa piloty)

-szeroka kierownica

-crash-pady

-manetki Harris

-małe lusterka

-tylna lampa LEDowa

-tuningowy undertail plus mocowanie blachy

-małe kierunki z białymi szkłami

-ciemna szybka oraz nakładka na siedzenie (surowa, do malowania)

Silnik odpala bez najmniejszego problemu, nie kopci, nie bierze oleju, nie ma żadnych wycieków. Jedyna rzecz jaka jest do zrobienia przy silniku to łańcuszek rozrządu (możliwe, że wystarczy naciągnąć, ja już w to nie zaglądam, zostawiam nowemu właścicielowi). Kupujący dostaje do motocykla olej Motul 5100, nowy filtr oleju, cztery nowe świece NGK.

Tylna opona Metzeler Roadtec Z6 była zmieniona w czerwcu ubiegłego roku, przejechała ~2 500 km, jest jak nowa, przednia opona jest do wymiany, ale dodaję nówkę Bridgestone, wystarczy przełożyć. Klocki z przodu wystarczą spokojnie do końca sezonu, tylne zmieniłem w zimie, przejechały 200km. Stan napędu oceniam na bardzo dobry. Uszczelniacze są w bardzo dobrym stanie, żadnych wycieków czy pocenia.

6 lipca mechanik rozebrał, wyczyścił i przesmarował zaciski hamulcowe, ponieważ po zimie nie pracowały tak jak powinny, zalany też został nowy płyn hamulcowy.

Motocykl można obejrzeć w miejscowości Wysiadłów koło Sandomierza, woj. Świętokrzyskie. Telefon kontaktowy: 661 351 065, proszę dzwonić po 20tej, wcześniej nie mogę odebrać (praca). Cena 10 900 zł, oczywiście do negocjacji na miejscu. Zapraszam tylko osoby poważnie zainteresowane, handlarzom i nastolatkom chcącym się przewieźć serdecznie dziękuję. W celu odbycia jazdy próbnej konieczny jest zastaw w gotówce i prawo jazdy kategorii A.

Więcej zdjęć dostępnych tutaj: http://bikepics.com/members/suchy558/05hornet/
suchy558
Bywalec

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl