Zobacz wÄ…tek - hyosung 125 rx
NAS Analytics TAG

hyosung 125 rx

i inne małe pojemności
_________

hyosung 125 rx

Postprzez Greys » 1/7/2013, 15:20

Probowalam cos znalezc na ten temat na forum ale niestety po przegladnieciu 3845389 strony stwierdzilam ze chyba wzmianki nt nie ma ;) Jesli umiescilam post w zlym watku to prosze o przeniesienie.
A teraz do sedna. Albo nie umiem szukac albo nigdzie nie ma czesci do hyosungow, w typie: plastiki, amortyzator, uszczelki etc to co fabryka dala. Potrzebuje juz miliarda roznych dupereli a nie wiem gdzie szukac, nawet jak w sklepie z moto czesciami pytam o swiece do ow moto to oni nie wiedza jak sie wymawia slowo 'hyosung', dopiero musze wykrecic i zaniesc i powiedziec 'o taka poprosze'. I nie dosc ze jestem dziewczyna to jeszcze blondynka a to juz naprawde dosc duze utrudnienie :P
Druga sprawa to jest taka, ze moj sprzet ni z tego ni z owego stracil swa moc. A dokladniej ledwo buja sie do 90/h i idzie na kolo jak bym wazyla conajmniej 200kg, a waze wciaz tyle samo, nie napisze oczywiscie ile :twisted: W tamtym roku smigal jak trzeba, w zimie odpalilam go doslownie z 5 razy i tez bylo wszystko ok a w tym roku po prostu sie muli, od samego poczatku. Gaznik byl niedawno zrobiony, nie bylo czego tam dmuchac; w tym wypadku nawet myslalam o kupnie nowego filtra powietrza ale tu sie zaczyna problem wymieniony wyzej... jak i gdzie ? :lol: Zebym sie jeszcze chcoiaz troszke znala... Mam nadzieje ze znajdzie sie dobra duszyczka ktora wypije 2 melisy i znajdujac 5 wolnych minut wytlumaczy babie jak krowie na rowie ktoredy droga :lol:
Greys
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/7/2013, 15:06
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez R6_Rider » 1/7/2013, 23:16

Nikt raczej przez neta nie odgadnie co mu się stało, że nagle stracił moc. :)

Harakiri koleżanka napisała, że moto idzie słabo na koło jak by ona przynajmniej 200kg ważyła. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

:D
R6_Rider
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 10/6/2013, 16:49
Lokalizacja: WWA


Postprzez Harakiri 7 » 2/7/2013, 07:40

R6_Rider napisał(a):
Harakiri koleżanka napisała, że moto idzie słabo na koło jak by ona przynajmniej 200kg ważyła. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


Ha, ha, ha,

no wlasnie, klania sie czytanie ze zrozumieniem !

Ten motong ma mase wlasna 167 kg bez plynow i poj. 125 ccm moc niecale 15 KM weic sie zapytam, czego oczekujesz ? WORP 5 ? ( Star Track )

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez R6_Rider » 2/7/2013, 10:34

Przeczytaj jeszcze raz. ;)

"Druga sprawa to jest taka, ze moj sprzet ni z tego ni z owego stracil swa moc. A dokladniej ledwo buja sie do 90/h i idzie na kolo jak bym wazyla conajmniej 200kg, a waze wciaz tyle samo, nie napisze oczywiscie ile "

"W tamtym roku smigal jak trzeba"

Tu są cytaty koleżanki natomiast Twoja odpowiedź brzmi następująco:

"Z waga to przesadziles, ma tylko 160 kg co jak na 125 - te to conajmniej o 40 kg za duzo."

Przeczytaj to 10 razy na spokojnie. Nawet nie zauważyłeś, że jest kobietą, więc dalej się chcesz kłócić i szydzić ze mnie? ;)
R6_Rider
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 10/6/2013, 16:49
Lokalizacja: WWA

Postprzez Greys » 3/7/2013, 12:51

R6_Rider - dzieki za sprostowanie 'milemu' koledze mojej wypowiedzi;)

tak czy inaczej problem nadal jest wiec cierpliwie czekam, moze ktos cos bedzie wiedzial na ten temat ;-)
Greys
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/7/2013, 15:06
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Brekekeks » 3/7/2013, 19:23

http://www.centrum.romet.pl/dystrybutorzy-hyosung

Próbuj u najbliższego dilera. Może nie być tanio, ale powinno być pewnie. Ew pytaj czy ktoś nie zna w Twoich okolicach dobrego mechanika motocyklowego.
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
Brekekeks
Świeżak
 
Posty: 457
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:10
Lokalizacja: Kielce



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê