Zobacz wątek - Sprzedam / zamienie jedyna taka HONDA zoomer / ruckus
NAS Analytics TAG

Sprzedam / zamienie jedyna taka HONDA zoomer / ruckus

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam / zamienie jedyna taka HONDA zoomer / ruckus

Postprzez kotlet8159 » 24/6/2013, 10:25

Witam posiadam na sprzedaż niepowtarzalną honde zoomer :) sama w sobie jest nie typowa ale teraz to już wgl jedyna w swoim rodzaju :) Został w niej założony nowy silnik również z hondy ale 100cc W silniku cały nowy napęd (oryginał) filtr stożkowy Obecnie ma założone cięższe rolki aby jeździł v-max 60 ale na lżejszych udało mi sie wyciągnąć 115km/h (nie z górki)Spalanie nie wielkie bo 2,5-3 jak na taką pojemność i gaźnik 28 Cała rama została wypiaskowana , zakonserwowana wraz z plastikami dostała nowy lakier z palety hondy. Kolor na żywo dużo ładniej wygląda jest to jak by kameleon Motorek posiada dokumenty na 49cc Na pewno o czymś zapomniałem bo był to projekt realizowany 1,5 roku Posiadam troche zdjęć w trakcie pracy Nie interesuje mnie zamiana za żadną elektronikę , jeśli coś to jakiś motorek lecz wolał bym gotówkę Cena do nego Pozdrawiam ;)
P@R@D!$3
kotlet8159
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl