Zobacz wątek - Kawasaki ZX 750 E Turbo 1984 r. PROŚBA O WYCENĘ
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX 750 E Turbo 1984 r. PROŚBA O WYCENĘ

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki ZX 750 E Turbo 1984 r. PROŚBA O WYCENĘ

Postprzez Majkel95 » 12/6/2013, 16:49

Witam wszystkich, szukam pomocy, więc zwracam się do Was!
Jestem od paru lat posiadaczem motocykla jakim jest Kawasaki ZX 750 E Turbo zwany tez GPZ 750 z 1984 roku.
Motocykl jest jest w 100% sprawny, ma wymieniony nowy akumulator, nowe skórzane poszycie kanapy oraz ostatnio wymieniona została pompa paliwa. Podniesione zostało siedzenie po przez regulacje śrub, aby wygląd był bardziej efektywny :) Po za tym jest on w całości oryginalny, taki jaki został ściągnięty z Niemiec,opony ma nawet oryginalne nie zmieniane, gdzie przede mną jeździł nim cały czas niemiec.
Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz i nie mogłem znaleźć żadnych informacji na temat mojego motocykla w Polsce. Z dostępnych mi informacji ośmielę się stwierdzić że Kawasaki ZX 750 e w Polsce jest unikatem, poprzedni właściciel twierdził że jest ich u Nas 7 sztuk z czego 4 działających, nie wiem ile w tym prawdy, ale o żadnym takim Kawasaki jak mój - nie słyszałem.

Niestety Kawasaki muszę sprzedać i tutaj mam do Was prośbę. Proszę o pomoc w wycenie motocykla! Nie chciałbym sprzedawać go jako zwykły stary motocykl, lecz jako klasyk który ucieszy konesera i rozsądnego motocyklistę (z racji wagi oraz mocy Kawasaki) :wink:
Mogę przesłać zdjęcia na e-maila, bo w załączniku coś nie mogę.
Z góry dzięki :D
Majkel95
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/6/2013, 15:31
Lokalizacja: Częstochowa


Postprzez dhv2 » 5/3/2014, 05:08

Witam wszystkich. Mam też w swoim garażu czerwono czarnego ZX750e i poza wydechami jest cały w orginale, sprawny i na chodzie od 12lat. Jesli kolego Majkelu95 masz orginała: sprawny technicznie w tym turbo, orginalny lakier, naklejki wszystkie owiewki,pługi itp to jest szansa, że znajdziesz nabywce za parę groszy :) Jednak wiekszość miłosników postrzega turbasia jako zwykłą GPZ 750! z małym zdziwieniem na kolejnym czerwonym swietle :) bo tak naprawde te motocykle nie hamuja, nie skręcaja tylko przyspieszaja :) Pozdro dla wszystkich aby zawsze pod kołami było czarne.
dhv2
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/3/2014, 04:40


Postprzez leff » 5/3/2014, 08:03

chcesz warna za archeologie? odkopujesz temat sprzed 9 miesiecy ............
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Majkel95 » 9/3/2014, 14:05

Dzięki za odpowiedź, ale już jakiś czas temu mój ZX odjechał do kolekcjonera ;)
Majkel95
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/6/2013, 15:31
Lokalizacja: Częstochowa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê