Zobacz wątek - Miasto, bagaże, wymijanie korków, dziewczyna
NAS Analytics TAG

Miasto, bagaże, wymijanie korków, dziewczyna

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Miasto, bagaże, wymijanie korków, dziewczyna

Postprzez niwianna » 4/6/2013, 21:32

Hej!
Denerwują mnie miejskie korki i wiecznie się wszędzie spóźniam. Nigdy nie jeździłam na niczym więcej niż skuter. Mam 160 wzrostu i ważę 45 kg. Potrzebuję czegoś konkretnego i nie specjalnie drogiego. Miejsce na dwa kaski mile widziane.
Proszę pomóżcie, bom kobieta i się nie znam.
niwianna
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/6/2013, 21:23


Re: Miasto, bagaże, wymijanie korków, dziewczyna

Postprzez Harakiri 7 » 5/6/2013, 09:40

niwianna napisał(a):Hej!
Denerwują mnie miejskie korki i wiecznie się wszędzie spóźniam. Potrzebuję czegoś konkretnego i nie specjalnie drogiego. Miejsce na dwa kaski mile widziane.


Polecam lepiej zorganizowac sobie czas, zalkadac wieksze zakladki czasowe, a co wazniejsze wczesniej wyjezdzac z domu.

Konkretny to jastem ja, ba, specjalnie drogi w utrzymaniu nawet nie jestem :mrgreen:

Miejsce na dwa helmy to jedynie skuter Ci pozostaje.

BWM wlasnie dwa nowe wypuscilo, troche drogie, ale dla bogatych to niespecjalni drogie.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies


Postprzez jasnoksieznik » 5/6/2013, 11:27

bom kobieta i siÄ™ nie znam.

Nie wiedzialem, ze wiedze o motocyklach dziedziczy sie wraz z chromosomem Y...
Przede wszystkim, napisz jaka kategorie prawa jazdy posiadasz. Bez tego mozemy tylko gdybac i wrozyc z fusow.
Jak nie podasz budzetu, to rzeczywiscie kazdy zyczliwy poleci Ci skuter BMW, prosto z salonu. O ile pamietam, to maja one nawet podgrzewane siedzenia.
Jesli masz prawo jazdy kat A lub zblizonej, napisz co Cie "kreci", co Ci sie podoba i co bylabys gotowa kupic (to moga byc trzy rozne kategorie). Jesli nie masz doswiadczenia, spojrz na artykul na Scigaczu o "najlepszych motocyklach dla poczatkujacych" (szukajka nie boli).
Albo cos w ten desen? http://www.de.piaggio.com/de_DE/prodott ... fault.aspx - to podobno na prawo jazdy kat. B.
Pomoz nam pomoc Tobie i wypelnij formularz (temat przyklejony w tym dziale nie boli).

PS.: A z samczej solidarnosci, to jak najbardziej polecam Ci konkretnego kolege, ktory tak preznie sie reklamuje :D
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê