Zobacz wÄ…tek - aprilia rs 125 gs SPORY PROBLEM
NAS Analytics TAG

aprilia rs 125 gs SPORY PROBLEM

i inne małe pojemności
_________

aprilia rs 125 gs SPORY PROBLEM

Postprzez Zieta1995 » 4/6/2013, 16:12

Witam .. Mam taki problem kupiłem motocykl "Aprilia Rs 125 gs sprowadzana z francji przez firme Motofan Radosław P.......Chodzi o to ze zakupiłem motocykl bez dokumentów. I ten cały radosław co prowadzi ta firme powiedział ze dokumenty dosle po 2 tygodniach z francji ,niby wszystkie motocykle tak sprowadza bez dokumentow i pozniej dosyła . Powiedzcie czy jest taka mozliwosc czy raczej to jest nie mozliwe . Spisalismy umowe i wszystko i napisał oswiadczenie ze w ciagu 2 tyg dosle dokumenty do rs 125 gs kolor czerwony . Motocykl kupiony był 8maja i do tej pory nie dostałem zadnych dokumentów .. Dzwinie to cały czas mowi ze zostały wysłane ... Co robic pomocy ....Z góry dziekuje i pozdrawiam
Zieta1995
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/6/2013, 16:02


Postprzez Rzepa » 4/6/2013, 20:14

hmmm jak masz umowę spisaną, to radzę Ci się wybrać do jakiegoś adwokata,albo do osoby, która zajmuje się takimi rzeczami,może zginęły w firmie przewozowej, u nas sie to zdarza..
Rzepa
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 4/3/2012, 10:12


Postprzez Zieta1995 » 6/6/2013, 23:02

To teraz mi pomóżcie . Dodzwonilem się do niego i zaproponował mi inny motor z dokumentami ze wszystkim dopóki moje nie przyjdą . A jak nie przyjdą to spisujemy umowę i biorę tamta maszynkę a aprilis oddaje . Czy poprostu wziąść gotówkę i kupić moto zarej . W Polsce ?
Zieta1995
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/6/2013, 16:02



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê
cron