Zobacz wÄ…tek - JAZDA NA KARCIE MOTOROWEROWEJ
NAS Analytics TAG

JAZDA NA KARCIE MOTOROWEROWEJ

Przepisy, prawo
_________

Postprzez Kruk1503 » 30/7/2007, 11:46

:///////// YYYYYY chłopie A1 jest to jak małe prawojazdy kartę motorowerową możesz zdawać w szkole jak macie taką szkołę bo też nie wszędzie . Na kategorie A1 pracujesz tak jak na prawko normalne :/ weź sobie poczytaj trochę kodeks drogowy no i bedziesz wiedział a jak nie to spytaj się w szkolę czy robią prawko na A1 to Cię wysmieją
Avatar użytkownika
Kruk1503
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3/7/2007, 16:00


Postprzez Best » 4/8/2007, 22:03

No to ja rozwieje wasze wątpliwości. W czwartek 2 sierpnia poszliśmy z kolegą na Policje i zapytaliśmy się :
- Czy osoba posiadająca karte motorowerową może przewozić pasażera, i w jakim wieku musi być kierowca?

Taką odpowiedź usłyszeliśmy:
- Osoba posiadająca karte motorowerową, która ukończyła 13 lat może przewozić pasażera pod warunkiem, że zarówno kierowca jak i pasażer mają obowiązek jazdy w kasku i obydwoje nie mogą być pod wpływem alkoholu.
Jak najbardziej aktualne. Pozdrawiam
Best
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2/9/2006, 11:07


Postprzez cdsMarcin » 5/8/2007, 11:24

Widać że Polska policja sama nie wie co chce robic... :) KAżdy mówi co innego i kara za co innego.
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez Kruk1503 » 5/8/2007, 12:11

No i teraz masz ,
weź kurcze przewieź kogoś :/ jeden niebieski mówi że można a drugi Cię udupi za to . Podajcie imię i nazwisko tego policjanta wrazie wątpliwosci bedę kazał skontaktować się z tym kolesiem no i powiem że policjant tak mówił
Avatar użytkownika
Kruk1503
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3/7/2007, 16:00

Postprzez Kruk1503 » 6/8/2007, 10:59

AAA i chiałem dodać jeszcze jedno , to nie jest może ten temat ale powiem to tu .
Kiedyś przeczytaęłm na forum że zniżki nie przechodzą :/
YYYYYYy i chciał bym takiego kogoś wyśmiac , bo jak nie potrafi słuchać co Pani z okienka mówi to niech nie pisze bzdur
Zniżki ma kierowca a nie motocykl
i nawet to że jeździsz na motorowerze to już Ci rosną zniżki za to że jeździsz zgodnie z prawem i bezwypadkowo , jak będzie ktoś chciał zarejestrować samochód to ma te zniżki które zaczęły się od pierwszej rejestracji w jego życiu .
Zniżki przechodzą wszędzie bo to Kierowca je ma a nie dany pojazd je zbiera .
POZDRO
Avatar użytkownika
Kruk1503
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3/7/2007, 16:00

Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 07:54

Kruk1503 napisał(a):AAA i chiałem dodać jeszcze jedno , to nie jest może ten temat ale powiem to tu .
Kiedyś przeczytaęłm na forum że zniżki nie przechodzą :/
YYYYYYy i chciał bym takiego kogoś wyśmiac , bo jak nie potrafi słuchać co Pani z okienka mówi to niech nie pisze bzdur
Zniżki ma kierowca a nie motocykl
i nawet to że jeździsz na motorowerze to już Ci rosną zniżki za to że jeździsz zgodnie z prawem i bezwypadkowo , jak będzie ktoś chciał zarejestrować samochód to ma te zniżki które zaczęły się od pierwszej rejestracji w jego życiu .
Zniżki przechodzą wszędzie bo to Kierowca je ma a nie dany pojazd je zbiera .
POZDRO


na życzenie- :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

przedzwoń do PZU i powiedz nam jak było.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Kruk1503 » 11/8/2007, 09:53

Dzwonić nie musiałem bo sami do mnie zdzwonili że kończy mi się ubezpieczenie i spytałem a pani powiedziała że znizki przechodza bezpośrednia na każdy pojazd samochód czy motor spytała jeszczę czy mam żonę bo ona może korzystać z moich zniżek jeśli jeździ bez wypadkowo .
Avatar użytkownika
Kruk1503
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 3/7/2007, 16:00

Postprzez mar111cin » 11/8/2007, 10:56

to powiedz w jakim mieście mieszkasz ze PZU tak o was db. (zauważ że cały czas mówiłem dokładnie o tej ubezpieczalni.) Bo do mnie jak mi się kończy oc to jeszcze ani razu nikt nie zadzwonił (od 2003roku) jedynie co to listownie przysyłają zawiadomienie na miesiąc przed.

A teraz jeszcze jak się dowiedziałem o tym że nie przechodzą zniżki, kolegi siostra prowadzi biuro brokerskie i to właśnie on mi to powiedział pierwszy raz ze od roku 2007 właśnie nie będzie przechodzenia zniżek.
Dla upewnienia się podczas gdy opłacałem OC w tym roku zapytałem w pzu czy jakbym teraz kupił samochów i go ubezpieczył to czy bym miał te zniżki co już nazbierałem, odpowiedź była negatywna.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Grubas » 11/8/2007, 12:01

Jak to w życiu bywa – dużo zależy od czÅ‚owieka. Nieraz nie zauważą, że motocykl to nie samochód i zniżki przejdÄ…, ale nie ma co na to liczyć. Choć…. przepisy co chwila siÄ™ zmieniajÄ….
Co do telefonów, to jeśli masz swojego agenta, który dba o swojego żywiciela (Ciebie), to taki agent zadzwoni, przyjedzie itp. Dlatego jeśli chcesz PZU to nie idź do inspektoratu tylko zadzwoń. Poproś o telefony kilku agentów. Taki gość przyjdzie do Ciebie, doradzi i często będzie pilnował terminów. Cena ta sama.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê
cron