Zobacz wątek - [Sprzedam] Yamaha V-MAX GEN 2 1700 - 230KM/200NM 2009r.

[Sprzedam] Yamaha V-MAX GEN 2 1700 - 230KM/200NM 2009r.

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[Sprzedam] Yamaha V-MAX GEN 2 1700 - 230KM/200NM 2009r.

Postprzez moto09 » 27/5/2013, 15:29

Witam - Oferuje dzisiaj niepowtarzalny model motocykla Yamaha Vmax 1700 Gen2 . Motocykl kupiony zupełnie nowy w salonie (import z USA), jestem jego pierwszym właścicielem.
Motocykl jest moim oczkiem w głowie . Stale serwisowany , ponadprzeciętnie zadbany. Ten egzemplarz w przeciwieństwie do pozostałych ofert ma wykonane wszystkie kampanie nawrotowe , czyli wymieniona wiązka TPS-APS, i wymieniona pompa oleju (dochodziło do zatarć silnika) - tym samym jest wolny od wad i nie ma obawy o to, że posiada jakieś wady ukryte.
Silnik od przebiegu 1 tys km. jest zalewany olejem w pełni syntetycznym , specjalnym do silników w układzie V silnie obciążonych. Parametrów seryjnych nie będę opisywał , gdyż wszyscy którzy czytają tą ofertę je znają...
Może napisze co jest nie seryjne , a tego jest sporo - w sumie dodatki do tego modelu maja wartość ok. 17 tys zł!!!!
Ten model jest profesjonalnie zmodyfikowany - obecnie posiada ok 230 Km i 200NM (wartości na kole: 201,4 KM, 184NM) !!! - wszystko jest poparte wydrukiem z hamowni - nie jest to wesoła twórczość wybujałej wyobraźni (wiele takich ofert), ale suche dane poparte wydrukiem .
Nim wymienię dodatki, to napisze, że motocykl był przebudowywane w mądry sposób , czyli nic nie było cięte, gięte itp... Posiadam wszystkie oryginalne części i w każdej chwili można powrócić do 100% oryginału.
Z wizualnych dodatków motocykl posiada oryginalne kufry boczne sygnowane logo „Vmax”, mam tez prawie nie używany top case na magnes sygnowane logo "Vmax".
Zainstalowane diodowe kierunkowskazy , akcesoryjne lusterka, w przedniej lampie jest markowy bi ksenon z elektroniczną slim przetwornicą. Tylna lampa też led z wbudowanymi kierunkowskazami.
Siedzenie pasażera jest zdemontowane i zainstalowana jest nakładka. Z przodu zamontowana jest stylowa i sygnowana do tego modelu szyba. Dźwignia sprzęgła + hamulca w matowym czarnym kolorze (jak wcześniej pisałem : dużo części jest zamienionych , ale posiadam oryginalne - motocykl nigdy nie miał nawet najmniejszego obtarcia, nie wspominając o innych „przygodach")
Przy przebiegi 6 tyś km. motocykl został poddany kuracji wzmacniającej. Przy tej okazji zostały wyregulowane zawory + synchronizacja układu wtryskowego + regulacja AFR . Dalszym modyfikacja uległ:
air box (przebudowa+ filtr K&N),
wyłączenie układu PAIR,
zainstalowanie eliminatora katalizatora,
montaż power commandera 5 edycji,
montaż eliminatora szerokopasmowej sondy lambda (elimin. o zmiennym sygnale),
2 mapy (ekonomiczna + maxx (ekonomiczna jest na ok. 200KM),
montaż przełącznika map,
montaż Quck Shifter-a (zmiana biegów bez sprzęgła),
wzmocnione sprzęgło + nowe tarcze.
Efekty tych zmian są piorunujące….

Motocykl ma zainstalowany nowoczesny i bardzo skuteczny alarm (nie chińskie gów... tylko markowy, atestowany)
Obecnie wiosna miał wymienione płyny hamulcowe (racing) + sprzęgłowy i olej w wale kardana.

Pojazd ma przygotowane "wyjście " pod usuniecie blokady prędkości, ale nie aktywowałem tego, gdyż uważam, że nie ma to większego sensu... jest to mistrz 1/4 mili, a nie prędkości maksymalnej ;-)

Podsumowując:
motocykl jest 100% niepowtarzalny,
100% profesjonalnie przebudowany,
100% bez wypadkowy , bez parkingówek (i innych głupich tłumaczeń innych sprzedających),
100% pierwszego właściciela,
100% gwaranci powrotu do oryginału,
100% serwisowany, regularnie wymaniane wszystkie płyny itp,
100% zadowolenia.

... a teraz przeczytaj inne oferty i zdecyduj czy na pewno chcesz kupić u innego sprzedającego...
Możliwa zamiana z moja dopłata na infiniti fx po 2010r. (tylko (z moja dopłatą))
szczegóły pod nr. tel. 502 781 025. lub mail jmgmotocykle@wp.pl
Zdjęcia do pobrania tutaj (otwórz link)

Cena: 72 000zł
Przebieg: 17 500km
Wyposażenie: oprócz wyżej wymienionych motocykl posiada ABS, kufry, elektroniczny starter.
moto09
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl