Zobacz wątek - Proszę o radę.. ;)
NAS Analytics TAG

Proszę o radę.. ;)

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Harakiri 7 » 24/5/2013, 19:42

Glenroy napisał(a):Hahah! dziewczyno, Ty tak poważnie? :wink:

Patrz, mała 250-ka, która "udaje" sportową oblatuje super sportowe 600-ki, mało sportowo co nie? ;)


Tam sie czepiasz, na mniejszym torze otwarta Aprilia RS 125 te big bike'i pogonisz, Technika robi swoje.

:wink:
Ostatnio edytowano 24/5/2013, 22:00 przez Harakiri 7, łącznie edytowano 2 razy
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies


Postprzez Glenroy » 24/5/2013, 21:09

Harakiri 7 napisał(a):
Glenroy napisał(a):Hahah! dziewczyno, Ty tak poważnie? :wink:

Patrz, mała 250-ka, która "udaje" sportową oblatuje super sportowe 600-ki, mało sportowo co nie? ;)


Tam sie czepiasz, na mniejszym torze otwarta Arrilia RS 125 ter te big biki pogonisz, Technika robi swoje.

:wink:


Nie czepiam się, po prostu próbuję pokazać, że motocykle, nie zaczynają się od 600ccm. Co do brzmienia, akurat mała ninja brzmi po prostu świetnie. Nie rozumiem gadania typu "Albo brzmi, albo udaje sporta" co to ma w ogóle do rzeczy? Gdzie tu sens i logika?.
Reasumując. Pożądane moto musi być głośne, zwinne, lekkie, niebiańsko wyglądać, ma być wygodne, nie psuć się, jeszcze lepiej gdyby nie potrzebowało paliwa, samo jeździło i można było z nim pogadać, pójść na zakupy, do kina, na spacer, żeby zmywał naczynia, wyprowadzał psa i kosił trawnik ;)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez Harakiri 7 » 24/5/2013, 22:02

Glenroy napisał(a):Nie rozumiem gadania typu "Albo brzmi, albo udaje sporta" co to ma w ogóle do rzeczy? Gdzie tu sens i logika?.
Reasumując. Pożądane moto musi być głośne, zwinne, lekkie, niebiańsko wyglądać, ma być wygodne, nie psuć się, jeszcze lepiej gdyby nie potrzebowało paliwa, samo jeździło i można było z nim pogadać, pójść na zakupy, do kina, na spacer, żeby zmywał naczynia, wyprowadzał psa i kosił trawnik ;)


Takich rzeczy Panie to nawet w ERA'rze niema ! :mrgreen:

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez SkoQ » 25/5/2013, 09:14

i jeszcze funkcja wibratora :D


chyba przegiołem...

W każdym razie, trzeba realnie podchodzić do sprawy. To tak jak byś chciała telewizor, ale z dużym ekranem, ale na tyle poręczny, żeby mieścił się w torebce. Nie ma takich rzeczy, takie coś nie istnieje. Zawsze trzeba iść na jakiś kompromis.
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Black-Ghost » 25/5/2013, 10:16

Temat pomału się wyczerpuje :roll:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez jasnoksieznik » 25/5/2013, 13:47

SkoQ napisał(a):i jeszcze funkcja wibratora :D


chyba przegiołem...


To nie jest smieszne. Znajoma zawsze ma lubiezne skojarzenia i rzuca niedwuznaczne teksty, gdy opowiada, jak fajnie jej sie jezdzi na starej jednocylindrowce. :oops:
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Postprzez piotr_motoland » 25/5/2013, 13:55

Masz koleżanko określony profil motocykli.Po twoich wypowiedziach,można stwierdzić że jesteś ogarnięta,proponuje zakupic moto takie jakie tobie się podoba ,czy to będzie R6 czy gsx-r,nie ma znaczenia,masz wyobraznie,to sobie poradzisz.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska

Postprzez Sykopson » 25/5/2013, 16:59

Black-Ghost napisał(a):Temat pomału się wyczerpuje

Poczekaj B-G z zamknięciem, bo po serii naszych wypowiedzi koleżanka się nie odezwała, a może doda coś ważnego i rozwiewającego wątpliwości (zmieni zdanie co do któregoś wymagania) za chwilę... :wink:

piotr_motoland napisał(a):Masz koleżanko określony profil motocykli.Po twoich wypowiedziach,można stwierdzić że jesteś ogarnięta,proponuje zakupic moto takie jakie tobie się podoba ,czy to będzie R6 czy gsx-r,nie ma znaczenia,masz wyobraznie,to sobie poradzisz.

BOOM!!! Headshot. :lol:
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez Black-Ghost » 25/5/2013, 19:33

Poczekam do jutra. Jak nie będę widzieć poprawy w temacie to kłoda.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Karolaaa » 27/5/2013, 13:20

Brawo! No tak znaleźliście kogoś młodego, nie kumatego w tym temacie , a dodatkowo jeszcze dziewczyne! To już w ogóle boma! Nic tylko pojazd po calej lini :)
Wiedziałam, że wywołam kontrowersje ale nie wiedziałam, że aż taką..

Szukałam porady ale nie dlatego, abyście pisali
-pisze sie motocykl, nie motor - o.O no na prawdę.. jestem tępą blondynką wiec skąd miałam widzieć..

-i wiele innych które jednak nie mam ochoty przytaczać, bo nie mam 12 lat..

A dla tych którzy nie umieją czytać: WYBRAŁAM! "ER6F"
Taka nie, takie nie, to za malo, to za duzo" "Nigdy niczego nie znajedziesz dziewczyno!!

A jednak... ;) zapytałam o opinie na temat mt-o3 albo er6n to niestety nikt sie w tym temacie nie wypowiedział, tylko każdy znajdował jakiś mój słaby punkt i wykorzystywał to po całej linii.. a skoro podałam takie propozycje to chyba jednak znaczy, że te motocykle mi odpowiadały... Ehh szkoda że niby takie braterstwo, LWG a jak koleżanka szuka pomocy i jest, tak, przyznam to zaje*iscie wybredna, ale jednak jest kilka modeli które mi odpowiadają, to każdy dodał swoj polew :) Dzieki za pomoc, juz wybrałam..
Karolaaa
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23/5/2013, 12:33
Lokalizacja: Nowy Targ

Postprzez leff » 27/5/2013, 13:46

urzekla mnie Twoja historia ............
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Domocoon » 27/5/2013, 14:06

Koleżanko, to, ze jesteś blondynką nic nie znaczy. Blondi to stan umysłu. To postać, która epatuje postawą roszczeniową, jest wybredna i lubi mieć podane wszystko na tacy.


Takie tematy jak Twój są tu średnio raz na tydzień. Odpowiedzi na nie znajdziesz tutaj na forum, nie potrzeba było zakładać kolejny raz tego samego tematu co poprzednia blondi, no ale cóż zrobić jak nią się po prostu jest.

Ps. Zawsze mnie zastanawia dlaczego na takie bzdurne tematy jak zakłada je ktoś o męskim nicku jest 5-10 odpowiedzi, a jak o nicku żeńskim zaraz robi się spęd bydła i jest dwie strony gadania o niczym byle zaistnieć.
Domocoon
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 19/11/2011, 19:40

Postprzez Boshi » 27/5/2013, 15:15

Dobra koleżanka wybrała co chciała, podążając za radami userów czy też nie, ale temat się wyczerpał a co poniektórzy tutaj zaczynają głupoty wypisywać. Zamykam.

@autorka: jeżeli chcesz się pochwalić zdjęciami, to zapraszam do tematu

:arrow: about310-640.html
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na gr