Zobacz wÄ…tek - Cagiva Raptor 125 co i jak ???
NAS Analytics TAG

Cagiva Raptor 125 co i jak ???

i inne małe pojemności
_________

Cagiva Raptor 125 co i jak ???

Postprzez TuQ » 22/5/2013, 06:30

Witam, niedługo zbliża się koniec roku szkolnego i powoli trzeba się rozejrzeć za jakimś moto i od razu pomyślałem o Raptor 125 lecz nigdzie nie mogę znaleźć o nim informacji ile ma koni, spalanie, osiągi itp. Na ścigaczu.pl pisze że ma on 70km :O, żeby nie było że patrze tylko na osiągi ale jestem tego ciekaw, ponieważ mało tego jeździ u nas po drodze ( nie widziałem ani razu w realu ). Tak więc :
- za ile można kupić takie moto ?
- ile ma ten silnik koni ?
- jak z żywotnością ?
- spalanie ?
- wyglÄ…d ? -
- czy kupienie sportowego tłumnika polepszy dźwięk z 2T a na coś bardziej poważniejszego ?
- jak radzi sobie na drodze ? Przyśpieszanie, zakręty, hamulce itp.
TuQ
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27/7/2012, 08:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez wojtoon » 22/5/2013, 08:39

Chciałeś powiedzieć 15KM. Osobiście nie pakował bym się w wynalazki, a jeżeli już to co najwyżej mito 125.
Bo tak: o twoich uprawnieniach nic nie wiemy, ale wiem że podświadomie chcesz bydlaka więc mito bo jest mocniejsze (nieco), na spalanie poniżej 3 litrów nie licz, wygląd to kwestia gustu. Dźwięk? Przecież to 125 2T a nie 1900 V2, tłumik może trochę pomóc ale nie musi.

I prawie na pewno ten temat poleci do działu niżej....
z750
wojtoon
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2/9/2012, 12:38


Postprzez TuQ » 22/5/2013, 14:03

Ale ja nie pytam was się o uprawnienia tylko o ten dany motocykl. A jak chcesz sobie nabijać posty ( bo nic mi nie pomogłeś ) to zrób sobie temat zabawa i licz od 0 do 100.
TuQ
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27/7/2012, 08:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mater13 » 22/5/2013, 16:52

Nie masz uprawnień=brak pomocy. Nikt nie będzie pomagał dzieciakowi co łamie przepisy. Proszę o zamknięcie.
mater13
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 11/7/2011, 09:34

Postprzez TuQ » 22/5/2013, 17:27

Jakie masz argumenty na to, że jestem dzieciakiem ? A po drugie, że łapie prawo ? Jak możesz pomóc to napisz jak nie to sie nie wypowiadaj, proste.
TuQ
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27/7/2012, 08:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez best motoring » 29/12/2013, 15:02

dzieciak czy nie wisi mi to istotny jest temat wiec : ogólnie cagiva raptor 125 bazuje na cagivie mito , wazy z pełnym bakiem około 140 kg na motorcyclespec.co.za tak podaja , bardzo dobry zawias i bardzo dobre hamulce , silnik pewnie bazuje na tym z mito ale w raptorze został skastrowany według motorcyclespec ma 24 km przy 9000 obr/min w mito ma 33 km przy 11500 obr/min ,0-100 przy tej mocy i masie to bedzie około 10 sec i vmax okolo 130 km/h gps ,spalanie zapewne typowy dla tego typu konstrukcji jadac obok mito ta sama trase z tymi samymi predkosciami spalanie bedzie pewnie to samo czyli w przedziale 5-7 /100km krecac na maxa mito wyzłopie na bank wiecej bo ma wyzsza moc czyl wyzsze zapotrzebowanie na energie z paliwa ,ktos napisalem ze to wynalazek cóz w pl mało znany sprzet ale wystarczy wiedziec ze bazuje na mito która to juz dosc dobrze u nas jest znana no a w raptorze jest w wersji z mniej wysilonym silnikiem wiec o ile producent neizastosowal jaks tanszych czesc silnikowych zywotnosc bedzie wyzsza niz w mito jezdzac ostro oczywiscie ,bo spokojnie to i tu i tu bedzie to samo wymiana tłoka itd po około 30 tys km czyli z 3 sezony srednio powinien na jednym tloku pojezdzic ,mii tez sie to moto podoba i biore je pod uwage jako moje nastepne na równi z aprilia tuono 125 .
best motoring
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4/11/2013, 16:18
Lokalizacja: leszno



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê