Zobacz wątek - Aprilia Rally LC problem

Aprilia Rally LC problem

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Aprilia Rally LC problem

Postprzez karolpsp » 21/5/2013, 21:31

Problem pojawił sie gdy zalozylem w skuterze cylinder 70. Cylinder to stage6 streetrace 70 , glowica tez stage6 streetrace. Odpala i jezdzi tylko przy predkosci gdzies 75km/h gdy lapie takie dobre obroty juz, nagle silnik gasnie i slychac przez chwile jak by takie "pśukniecie" tak jakby jakies cisnienie duze sie robilo i zaczyna kapac woda spod spodu nie wiem skad bo nie bylo widac. Skuter normalnie odpala pozniej i jedzie dalej. Pod glowica oprocz tych gumowych uszczelek dalem metalowa i wlasnie chyba przez ta uszczelke metalowa tak sie dzieje nie jestem pewien , moze termostat wyjac bo cos sie on tez grzeje bardzo. No nie wiem wlasnie co zrobic teraz :/ mi sie wydaje ze uszczelke trzeba wyjac i bedzie dobrze ale jeszcze chce sie kogos doradzic czy to bedzie to na pewno.
karolpsp
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm