Zobacz wątek - Pierwsze moto na co dzień do miasta do 17k PLN

Pierwsze moto na co dzień do miasta do 17k PLN

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Pierwsze moto na co dzień do miasta do 17k PLN

Postprzez olomanol » 19/5/2013, 19:39

Witam,

Poszukuję pierwszego moto, chciałbym wybrać pomiędzy XJ600 N, FZ600 N lub GSR 600. Doświadczenie żadne, wiek 31, waga jakieś 105kg, wzrost 176cm. Motocykl ma posłużyć do codziennej jazdy po mieście, dojazdach do pracy, od czasu do czasu mała trasa bez plecaka. Jeżeli chodzi o ilość km do przelatania w sezonie, to nie ma pojęcia ile to może być (samochodem robię 45k rocznie, ale to chyba nie ma znaczenia ? chyba że założymy, że 1/5 z tego to będzie moto ?) Ciuchy są, koszty utrzymania nie mają większego znaczenia. Podobają mi się nakedy. Moto nie musi być na lata, chodzi mi o maszynę na której najszybciej zacznę ogarniać a w kolejnych jeżeli zajdzie potrzeba wymienię na coś innego. Duża uwagę przykuwam do tego, żeby moto mi się podobało (chyba między innymi o to w tym chodzi prawda ? ).

Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi z małym udziałem hejterstwa :)

Pzdr,
olomanol
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A