Zobacz wątek - druga połowa maja 2013..
NAS Analytics TAG

druga połowa maja 2013..

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

druga połowa maja 2013..

Postprzez MadMaxFire » 25/4/2013, 18:29

Witam:) przeglądnęłam Wasze forum w tematach "Turystyka" i "Zloty" jednak nie znalazłam nigdzie propozycji motocyklowego wypadu po polskich drogach w drugiej połowie maja - więc mam nadzieje że nikt mnie tu nie zlinczuje za ten wątek;) :)
Niestety jeśli chodzi o dłuższy wypad termin mnie trzyma sztywno - druga polowa maja 15-31.05 kiedy to mam urlop. I jeszcze niezbyt sprecyzowane chociażby pomysły na jego spędzenie.
..Dopiero co przesiadłam się właśnie z CBRki 125R na CB600F, nadchodzi mój ulubiony miesiąc maj, no i zakochana jestem w swoim szerszeniu, na którym zaczynam uczyć się jeździć i oswajać z jego ciężarem;) więc mam ogromną ochotę spędzić urlop właśnie na swojej maszynie. Zwł. że wierzę że maj będzie piękny;)
na dalszą trasę zagraniczną na razie to dla mnie zdecydowanie za wcześnie (w dodatku jeszcze muszę swoją hornetkę odpowiednio "ubrać" ), ale w Polskę chętnie bym się nią "ruszyła".
Marzą mi się Mazury - ale samej to trochę niezbyt ciekawie. Ze Starego Sącza w dodatku bardzo daleko:) Może jest ktoś kto planuje w tym czasie motocyklowy wypad na Mazury? albo (bliżej) w Bieszczady? ale tak by zakosztować i jazdy i pobytu w tych miejscach. To są miejsca, które mi przyszły do głowy, najchętniej tam bym pojechała - ale biorę pod uwagę i każdy inny zakątek Polski.:)
Pozdrawiam:)
Kto się waha - przegrywa
MadMaxFire
Świeżak

Postprzez 81osa » 25/4/2013, 19:21

Witam

Też mam mniej więcej w tym okresie urlop. Proponuję Bieszczady. A możem i w pozostałą Polskę. A może Czechy i Słowacja? A może dalej?

Pozdrawiam
81osa
Świeżak

Powrót do Turystyka motocyklowa