Zobacz wÄ…tek - jazda 125 bez A - czy duze ryzyko ?
NAS Analytics TAG

jazda 125 bez A - czy duze ryzyko ?

Przepisy, prawo
_________

Postprzez paw_lak » 10/7/2009, 16:38

Panowie to pytanie ciekawi wiele osob nie tylko mlodych mam juz pare latek i chcialbym zakupic skuter z racji swojego wieku myslalem o takim 125 jednak rozważałem zakup NSRki (CBRki) o pojemnosci 125 zastanawiam sie nad rejestracja tego sprzetu jesli nie byloby problemu z jazda na prawo jazdach kat B to moglbym zarejestrowac normalnie lecz jesli nie ma takiej mozliwosci ?... mysle ze to nie tylko moj dylemat. A co do opinii niektorych panow ze mlodzi bez prawa jazdy dokonuja tylko wypadkow bo jezdza nie przepisowo a ci z prawem jazdy nie lamia zadnych i jezdza juz doskonale to cos tu nie tak. Kazdy zarowno jeden jak i drugi przekraczajac predkosc naraza siebie i innych (to samo tyczy sie kierowcow aut), i jakos nie wierze by motocyklisci jezdzili przepisowo, nie mam zludzen... sam nie jezdze niestety;)
paw_lak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/7/2009, 16:28


Postprzez pawulon03 » 10/7/2009, 17:14

Magik napisał(a):Ja już swoje powiedziałem. Może troszkę za mocno, ale szczerze!!!!


Nara i tak jak mówiłem wcześniej, życzę wszystkim którzy jeżdżą bez uprawnień by wpadli. By zaznali policyjnej gościnności!!!!



ty lepiej nie życz taki9ch rzeczy bo myśle że większość ludzi zaczynała swoją przygode z motocyklem jeżdząc bez "uprawnień" i nie wyzywaj ludzi od takich czy innych tylko dlatego że robią to co lubią. Ja sam nie jestem zwolennikiem jazdy bez prawka ale wiem że nie każdy wsiadając na motor bez prawka jest imbecylem i skonczonym idiotą a tylko czasammi brakuje czasu albo szczescia na egzaminie.
Avatar użytkownika
pawulon03
Świeżak
 
Posty: 344
Dołączył(a): 22/11/2008, 20:53
Lokalizacja: Kielce


Postprzez Strzelba » 10/7/2009, 21:30

magik ma racje jak juz chce tak sobie chlopak pojezdzic to niech pojedzie gdzies na w terez np.do lasu lub na jakas polna droge zawsze to lepszse niz zeby kogos zabil ale wedlug mnie niektorzy jezdzacy na karcie motorowerowej nie sa lepsi bo co z tego jak maja karte jak polowa moich kolegow z karta nie umieja dobrze jezdzic oczywiscie nie mowie o sobie bo ja umiem w miare ale nie jestem mistrzem...
Strzelba
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:32
Lokalizacja: okolice Bialej Podlaskiej

Postprzez deyna » 10/7/2009, 22:31

Górnicy to temat sprzed 2 lat...
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Czester » 12/7/2009, 07:40

Hehe, archeolodzy :)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez jumper_05 » 21/7/2009, 11:51

pawlak ma racje nawet kolesie którzy maja prawko to i tak nie którzy bez prawka lepiej od nich jezdza(tak samo sie nie zgadzam na to zeby koles jezdziłe bez prawka ale jak jest scigany przez policje i nie ma prawka tak jak wczesniej o tym wspomiałem to chyba musi spierdalac albo wyciagac kase a nawet moze sie trafic odroczenie
jumper_05
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/7/2009, 10:25
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocka

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê