Zobacz wątek - Sprzedam NOWE Reflektory Honda VFR 800 FI

Sprzedam NOWE Reflektory Honda VFR 800 FI

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

Sprzedam NOWE Reflektory Honda VFR 800 FI

Postprzez pikus_7 » 9/4/2013, 08:10

Witam,
szukam 3 osób gotowych zapłacić 1200-1250 złotych za NOWY reflektor do Hondy VFR 800 FI.
W związku z tym iż te lampy to "białe kruki" a ich ceny, zarówno nowe jak i używane są zastraszająco wysokie, postanowiłem prywatnie zaimportować 4 takie lampy.
Mam już ofertę od sprzedawcy i okazuje się że koszt takiego przedsięwzięcia to od 4500-5000 zł (zależny od kursu walut i ewentualnego cła) Postanowiłem więc poszukać chętnych na 3 pozostałe lampy. Jeżeli ktoś z was poszukuje takiego reflektora i jest gotów zaczekać na niego kilka tygodni('myślę że maks 2 tygodnie od momentu gdy znajdę 3 osoby zainteresowane), to proszę o kontakt na priv lub na maila pikulik.artur@gmail.com. Nie jest to oferta handlowa, są to zakupy grupowe osób prywatnych, nie robię tego w celach zarobkowych i nie wystawiam faktur. Po prostu sam potrzebuje takiej lampy, a jak mam zapłacić ponad 1200 zł za używaną('wczoraj była taka na allegro i od razu poszła') to wole kupić nową. Proszę o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane.
Pozdrawiam
Artur

EDIT:
NIE oczekuje wpłaty już dziś, ta oferta to jedynie poszukiwanie poważnych zainteresowanych.
Płatność dopiero gdy reflektory będą w Polsce, można je również odebrać osobiście lub też mogę je wysłać za pobraniem('opłaty za wysyłkę zgodne z cennikiem Poczty Polskiej')
Proszę jednak o rozwagę i kontakt od osób które są poważnie zainteresowane, nie chciałbym zostać z dodatkowymi reflektorami bo nie przewiduje wypadków na moto i następnych wymian reflektora;)
http://sklep-alkomaty.pl (otwórz link)
pikus_7
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne