Zobacz wÄ…tek - Prosze o rade kupna !
NAS Analytics TAG

Prosze o rade kupna !

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Prosze o rade kupna !

Postprzez KrisoSJZ » 7/4/2013, 08:47

Witam pisze do was o rade myślę nad zakupem nowego moto albo bmw 1200 lt albo yamahe fjr 1300 chodzi mi o moto pod turystykę czy miał ktoś z was styczność z tymi modelami jak się tym jeździ itd z góry dziękuje
KrisoSJZ
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/4/2013, 08:41
Lokalizacja: SJZ


Postprzez Black-Ghost » 7/4/2013, 22:09

Może pomyśl nad BMW K1200GT ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez Sumomoto » 8/4/2013, 14:14

LT-ek jest bardziej komfortowym i luksusowym turystykiem i pewnie trafisz na bogatszÄ… wersjÄ™.
FJR za to, to swego czasu chyba jedyny Japończyk z ABSem porównywalnym do BMW.
Jak już porównujemy to do FJR-a bardziej pasuje BMW GT
Pytanie, czy Twoje wczasy w siodle, to ciągłe od 180-ciu w górę, czy również zwiedzasz na motocyklu.
Jeżeli sport to FJR lub GT (może S) i bez kufrów są w miarę poręczne i wąskie, jeżeli robisz tysiące km, to skrajnie w drugą stronę nawet boxer RT :).

Do każdego z tych motocykli możesz stosować dodatkowe akcesoria przydatne w podróży.
Sumomoto Motocykle Kraków
Avatar użytkownika
Sumomoto
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 24/2/2012, 14:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez KrisoSJZ » 8/4/2013, 18:04

witam i dziękuje za odpowiedz mam teraz yamahe r6 w miarę szybki moto nie szukam nowego moto pod szybkość tzw (sport) chce zmienić moto na coś do zwiedzania i komfortu jazdy podoba mi sie strasznie 1200 lt bmw ale dużo ludzi mi odradza pod względem mocy moto ze ma mało koni i do serwisu ze jest drogi i to troszkę mnie zniechęca :(
KrisoSJZ
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/4/2013, 08:41
Lokalizacja: SJZ

Postprzez Raczek_6 » 8/4/2013, 22:12

Ale K czy R 1200 ?

Z FJR miałem styczność, z BMW nie.

Znajomy miał K1200LT obecnie zakupił FJR 1300.

BMW jest ciężkim klocem w porównaniu z FJR, po za tym sporo BMW jest po przejściach pękają w nich mocowania nóżki centralnej przy skrzyni biegów - naprawa przeważnie spawanie.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Harakiri 7 » 8/4/2013, 23:18

Raczek_6 napisał(a):Ale K czy R 1200 ?


Z tego co wiem to niema R1200LT

K 1200 LT jest na pierwszym biegu dosc kiepsko przelozony, trzeba go troche podkrecic aby plynnie ruszal. Motocykl jest b. wygodny, ma swietnie usytuowane lusterka i ta sie tym jezdic, tyle, ze trzeba sie do tej "mocy" przyzwyczaic.

Lepszym wyborem bedzie albo K 1200 RS albo pozniejszy model GT z zestawem kufrow ( tyle, ze nieco inna konstrukcja i przez to nieco ciezszy.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê