Zobacz wątek - Sprzedam Honda Hornet 600 Wa-wa

Sprzedam Honda Hornet 600 Wa-wa

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Honda Hornet 600 Wa-wa

Postprzez martineone » 1/4/2013, 22:40

Witam!

Mam do zaoferowania motocykl Honda Hornet S z 2000 roku, kolor srebrny. Jestem 2 właścicielem w kraju. Motocykl został sprowadzony z Włoch przez poprzedniego właściciela, który jeździł nim rok. W moich rękach moto jest 4 sezony. Zapewnił mi mnóstwo przyjemności i niezapomnianych wrażeń. Chciałbym podkreślić, że motocykl służył mi przez te wszystkie lata jako sprzęt do codziennej jazdy (w tym) do pracy. Stąd wysoki przebieg: 64 645 km.
Plusem tego modelu jest jego niewielka szerokość, ułatwiająca pokonywanie korka oraz rozbudowana owiewka pomagająca rozwijanie prędkości poza miastem.
Maszyna jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Silnik wkręca się bardzo chętnie, biegi wskakują jak w masło. Wizualnie jest kilka rys. Widoczne jest także przetarcie dekielka po lewej stronie. Jest to pamiątka po lekkim szlifie. Po tym wydarzeniu założyłem Crash-pady, które jak dotąd nie były w użyciu.
Z nowych gratów moto ma nowy napęd (DID), akumulator oraz akcesoryjne kierunki led (+oryginalne)

Motocykl zaparkowany jest w Warszawie - dzielnica targówek

Marcin 785 548 410

http://tablica.pl/oferta/honda-hornet-6 ... r=EREC-55-[id1]-20130328-[displayLink]-12291359@1-20130328230134
martineone
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl