Zobacz wątek - Yamaha TDR 125R brak prędkości a obroty są ok
NAS Analytics TAG

Yamaha TDR 125R brak prędkości a obroty są ok

i inne małe pojemności
_________

Yamaha TDR 125R brak prędkości a obroty są ok

Postprzez TDR125 » 1/4/2013, 21:55

witam,jestem nowy na forum. Mam Yamaszkę TDR 125 z 1995r. Sprzedający powiedział że wszystkie blokady zostały ściągnięte. Yamaha bez problemów kręci obroty prawie do 12k ale podczas jazdy na 6-tym biegu maksymalna prędkość to 80/90 km/h (przy obrotach 9,5-10k). Dodam że zębatki są oryginalne: przód-16 zębów, tył-57 zębów. proszę o pomoc

p.s mam też taki mały czerwony pstryczek, kiedy go włączę miga taka zielona dioda pod siedzeniem. nie mam pojęcia co to. pozdrawiam
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie
TDR125
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/3/2013, 18:22
Lokalizacja: Opolskie


Postprzez klopsxD » 1/4/2013, 22:53

ten pstryczek to uzbrajanie bomby hehe :) nie no tak na powaznie to o pstryczku nic nie wiem musial bys porobic jakies zdjecia a co do predkosci to jest kilka czynnikow ktore moga ja obnizac. po pierwsze sklad mieszanki paliwowo powietrznej w gazniku, filtr powietrza - jego brak (wkladki) badz jej duze zanieczyszczenie, jest opcja ze gaznik lapie gdzies lewe powietrze czyli laczenie gaznika z filtrem powietrza badz laczenie gaznika z silnikiem (gumy uszczelki kruciec ssacy) to sa te prostsze problemy, od sprawdzenia tego bym zaczal. sprawdzenie czy to mieszanka paliwowo powietrzna jest proste. jezeli dodajac gwałtownie gazu jadac na wbitym biegu czujesz ze obroty nie wkrecaja sie tak jak powinny (szybko) oznacza to ze mieszanka jest za bogata w paliwo ale jezeli robiac to samo masz tak zwana dziurę (jednorazowa utrate obrotow) to mieszanka paliwowo powietrzna jest za biedna. :) aha i tak zebys wiedzial to predkos maksymalna tego motorku w seri to okolo 135km/h
Suzuki GsxR 750. kawasaki zzr 1100.
klopsxD
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 26/3/2013, 15:29
Lokalizacja: warszawa




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê