Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Nowe prawo jazdy niezgodne z...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Nowe prawo jazdy niezgodne z...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2013, 21:25

Komentatorzy napisał(a):Trudne te nowe testy jak cholera :/ Na szczęście ja zdałem je za pierwszym razem, ale tylko dzięki temu, że kumpel podrzucił mi ten link: <a href="http://bit.ly/YWnGSW" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://bit.ly/YWnGSW</a>
:)

<br><hr>Radek23<br>
Pedał<br><hr>Lol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/4/2013, 05:19

Komentatorzy napisał(a):co prawda tematu polityki nie powinno się poruszać na portalu moto to na powyższym przykładzie ( i nie tylko tym) ,ale obecna władza co najmniej ignoruje zmotoryzowanych. świadczy o tym powyższy przykład jak i niedawno opisywany w mediach brak zapisów prawnych dotyczących kierowców przewożących ładunki niebezpieczne....żenada<br><hr>maxio<br>
Motoryzacja i to nie ważne czy jest to prawo jazdy czy paliwa jest bardzo dochodowym interesem więc na niezdających i podchodzących jeszcze raz państwo zarabia krocie. To jest dziedzina z której rząd ciągnie gigantyczne pieniądze.<br><hr>kierowca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/4/2013, 10:56

Po spotkaniu grupy Krajowych Stowarzyszeń OSK z Ministerstwem Transportu, stwierdzono że nie można w sumie nic zrobić z wydawaniem praw jazdy, szkoleniem kandydatów, bo jest to niezgodne z przepisami UE. <br><hr>Abi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2013, 20:12

Najlepiej nie robić wcale prawka i jeździć bez... I tak na kursie za dużo was nie nauczą... :/<br><hr>Kursant
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/4/2013, 23:47

Biorą się pajace nie za to co trzeba! Powinno zostać dalej 18l i kategoria A, a nie jakieś półśrodki. Chcą obniżyć liczbę wypadków na drogach? To postawcie parę torów w naszym pięknym kraju, wtedy i my motocykliści będziemy sobie ćwiczyć na torze a nie na ulicach, a chłopaki z beemek też przystopują...<br><hr>palziu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2013, 21:12

Komentatorzy napisał(a):Biorą się pajace nie za to co trzeba! Powinno zostać dalej 18l i kategoria A, a nie jakieś półśrodki. Chcą obniżyć liczbę wypadków na drogach? To postawcie parę torów w naszym pięknym kraju, wtedy i my motocykliści będziemy sobie ćwiczyć na torze a nie na ulicach, a chłopaki z beemek też przystopują...<br><hr>palziu<br>
Kolego z byka spadłeś ? czy z choinki sie urwałeś ? :D w tym karaju nie ma porządnych dróg a Ty chcesz żeby państwo wybudowało tory żeby sobie pocwiczyć jazde ? (cel zacny jak najbardziej oczywiśćie)... ale nie do wykonania w naszym biednym kraju hehe <br><hr>shakal84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2013, 06:04

Komentatorzy napisał(a):Biorą się pajace nie za to co trzeba! Powinno zostać dalej 18l i kategoria A, a nie jakieś półśrodki. Chcą obniżyć liczbę wypadków na drogach? To postawcie parę torów w naszym pięknym kraju, wtedy i my motocykliści będziemy sobie ćwiczyć na torze a nie na ulicach, a chłopaki z beemek też przystopują...<br><hr>palziu<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego z byka spadłeś ? czy z choinki sie urwałeś ? :D w tym karaju nie ma porządnych dróg a Ty chcesz żeby państwo wybudowało tory żeby sobie pocwiczyć jazde ? (cel zacny jak najbardziej oczywiśćie)... ale nie do wykonania w naszym biednym kraju hehe <br><hr>shakal84<br>
Biednym? Na nagrody qrde mają siano, tu 30 tys, tam 35 tyś, a i jeszcze gdzies bylo 500tys i płot za 5,5 mln. Nie wiem Kolego jak Tobie, ale mnie po tych ostatnich nagrodach i zacnie przesadzonynych wydatkach na ten rok, podnioslo się morale i uwazam ze nasz kraj nie jest wcale taki biedny... Jak komus brakuje pieniążków to nie szasta nimi na prawo i lewo.<br><hr>palziu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2013, 17:55

Komentatorzy napisał(a):Biorą się pajace nie za to co trzeba! Powinno zostać dalej 18l i kategoria A, a nie jakieś półśrodki. Chcą obniżyć liczbę wypadków na drogach? To postawcie parę torów w naszym pięknym kraju, wtedy i my motocykliści będziemy sobie ćwiczyć na torze a nie na ulicach, a chłopaki z beemek też przystopują...<br><hr>palziu<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego z byka spadłeś ? czy z choinki sie urwałeś ? :D w tym karaju nie ma porządnych dróg a Ty chcesz żeby państwo wybudowało tory żeby sobie pocwiczyć jazde ? (cel zacny jak najbardziej oczywiśćie)... ale nie do wykonania w naszym biednym kraju hehe <br><hr>shakal84<br>
Komentatorzy napisał(a):Biednym? Na nagrody qrde mają siano, tu 30 tys, tam 35 tyś, a i jeszcze gdzies bylo 500tys i płot za 5,5 mln. Nie wiem Kolego jak Tobie, ale mnie po tych ostatnich nagrodach i zacnie przesadzonynych wydatkach na ten rok, podnioslo się morale i uwazam ze nasz kraj nie jest wcale taki biedny... Jak komus brakuje pieniążków to nie szasta nimi na prawo i lewo.<br><hr>palziu<br>
No to fakt mają kase ale tylko dla siebie... szarego Kowalskiego mają w d*** :D i co im zrobisz ? nic ! chyba że ludzie wyszli by na ulice tak jak w sprawie ACTA :P <br><hr>shakal84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2013, 22:47

Słyszałem, że osoby, które zdały egzamin na starych zasadach, ale prawo jazdy nie zostało wydrukowane przed zmianami, to mają kategorie A2, dlatego że motocykle jakie miały WORD-y przed zmianami przepisów kwalifikowały się na tą kategorię, ale jak to jest w praktyce to już nie wiem i na szczęście nie musiałem sprawdzać, ale fajnie by było, jak by ktoś mógł potwierdzić tą informację (albo i nie).<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2013, 09:45

Komentatorzy napisał(a):Po spotkaniu grupy Krajowych Stowarzyszeń OSK z Ministerstwem Transportu, stwierdzono że nie można w sumie nic zrobić z wydawaniem praw jazdy, szkoleniem kandydatów, bo jest to niezgodne z przepisami UE. <br><hr>Abi<br>
Tu chodzi o to, że prawo nie działa wstecz... nikt tutaj chyba nie walczy z tym, że nie powinno się tworzyć A2 czy coś w tym stylu ale z faktem, że ludzie pozdawali a nie mogą uzyskać prawa jazdy<br><hr>Nalewaj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2013, 09:46

Komentatorzy napisał(a):co prawda tematu polityki nie powinno się poruszać na portalu moto to na powyższym przykładzie ( i nie tylko tym) ,ale obecna władza co najmniej ignoruje zmotoryzowanych. świadczy o tym powyższy przykład jak i niedawno opisywany w mediach brak zapisów prawnych dotyczących kierowców przewożących ładunki niebezpieczne....żenada<br><hr>maxio<br>
Czemu nie powinno się poruszać tematu polityki? <br><hr>Nalewaj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2013, 11:20

Komentatorzy napisał(a):Najlepiej nie robić wcale prawka i jeździć bez... I tak na kursie za dużo was nie nauczą... :/<br><hr>Kursant<br>
Wczoraj mialem spotkanie z kierowca ciezarowki bez prawka, ledwo uszedlem z zyciem. Zastanow sie chlopie co mowisz.<br><hr>Przemek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/4/2013, 10:45

powinni wszystki poniżej 24 lat odebrac kat. A i jak chce miec A to musza egzamin zdac bo kiedys te maszyny byly za slabe na A<br><hr>asdsadsasa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2013, 18:17

Takie pytanie na boku dla jakiegoś prawnika motocyklisty czy ograniczenie jakiegoś uprawnienia dorosłej osoby nie od zdania egzaminu, nie od doświadczenia tylko od wieku metrykalnego jest zgodne konstytucją?<br><hr>Mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/12/2013, 10:11

ja miałem inna sytuację : Kat A zacząłem na starych zasadach, teorie zdałem na starych zasadach, a praktykę kazano mi robić już na nowych zasadach 1,2, 3 nie zdane podejścia i olałem.... jeżdżę bez prawka bo to jest na chwile obecna tańsze... aczkolwiek trzeba cholernie uważać. Jednym słowem polskie WORD-Y to maszynki do robieni kasy- z nas biedniejszych.<br><hr>Wojas26pn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/12/2013, 11:39

Komentatorzy napisał(a):ja miałem inna sytuację : Kat A zacząłem na starych zasadach, teorie zdałem na starych zasadach, a praktykę kazano mi robić już na nowych zasadach 1,2, 3 nie zdane podejścia i olałem.... jeżdżę bez prawka bo to jest na chwile obecna tańsze... aczkolwiek trzeba cholernie uważać. Jednym słowem polskie WORD-Y to maszynki do robieni kasy- z nas biedniejszych.<br><hr>Wojas26pn<br>
Ja miałem podobnie robiłem dwa prawo jazdy na B i na A z tym że jak zdawałem na "B" to praktykę zdałem na nowych a teorie na starych natomiast w kat"A" a właściwie "A2" poz danym egzaminie teoretycznym na starych zasadach reszte zdawałem na nowych ale nie chodzi tu o to ze teorie zdałem na nowych ale o to ze zamiast otrzymać kategori A bo pzecież o nią tu chodzi ceny egzaminów na A były większe od cent A2 więc płacąc za A ciałem dostać A a zostało mi wydane A2<br><hr>arek3234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/12/2013, 05:40

Komentatorzy napisał(a):Najlepiej nie robić wcale prawka i jeździć bez... I tak na kursie za dużo was nie nauczą... :/<br><hr>Kursant<br>
Komentatorzy napisał(a):Wczoraj mialem spotkanie z kierowca ciezarowki bez prawka, ledwo uszedlem z zyciem. Zastanow sie chlopie co mowisz.<br><hr>Przemek<br>
On powiedział w zupełnie innym sensie baranie, sorry BETONIE.<br><hr>analityk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê