Zobacz wątek - Sprzadam Suzuki GSX1000R K2 Zamienię na Hondę sc59,Suzuki K7

Sprzadam Suzuki GSX1000R K2 Zamienię na Hondę sc59,Suzuki K7

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzadam Suzuki GSX1000R K2 Zamienię na Hondę sc59,Suzuki K7

Postprzez K2 Corona Alstare 1000R » 27/3/2013, 12:02

Suzuki Gsx-r 1000 2002, 45tkm przygotowana na wszystko, Kompletny udokumentowany serwis na 48tkm, rozrząd, podkładki zaworowe, pełen przegląd zawieszeń, nowa opona Metzeler Sportec M5, TRE, Shark, nowe tarcze przód, klocki, linki ... nie ma sensu wszystkiego wymieniać.. Oczywiście wszystkie stare części mam do wglądu w jakim były stanie.wszystko w motocyklu jest w pełni sprawne, sprawdzone z danymi książki serwisowej, punkt po punkcie. Koszt serwisu 1070 euro, bez robocizny. Alarm xenon stroboskopy, blokady, siedzenie pasażera, zawieszenie ustawiane pod wagę 78kg na torze w Zandvort( NL), prędkość max 321( oczywiście wskazania prędkościomierza, nie nawigacji :))
Lakierowana była czasza, kupiłem sprzet dwa lata temu z niemiec, GWARANTOWANY II właściciel, dokumentacja, kilka rys, nie ma sensu retuszować,, nie widać dopóki nie pokażesz palcem.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany motocyklem, w którym naprawdę wszystko jest tak, jak należy, można nim latać pod 300 (nawet z pasażerką)nie zastanawiając się czy to niebezpieczne 10 cio letnim sprzętem, gdzie znawcy zatrzymują się okazują szacunek właścicielowi za dbałość o maszynę, stojące obok nowe motorki wyglądają szaro i zwykle, napisz piotrus110@wp.pl, wyślę zdjęcia.. CENA NIE JEST NISKA!! Coś koło 15tys Nie muszę sprzedawać, TYLKO jeśli trafi się okazja kupić coś ładniejszego, co będzie trudne. Podoba mi się nowa Honda Repsol, Suzuki Alstare VIRU( sam mam K1 coronę 750R)
NIEZAREJESTROWANY W POLSCE< MIESZKAM W HOLANDII!!

http://www.marktplaats.nl/a/motoren/mot ... mympSeller
K2 Corona Alstare 1000R
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl