Zobacz wątek - Pierwszy ścigacz na Kat. A2, ninja 250 vs 300
Advertisement
NAS Analytics TAG

Pierwszy ścigacz na Kat. A2, ninja 250 vs 300

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez SkoQ » 1/4/2013, 22:35

Harakiri powinieneś się wogóle moim zdaniem nie wypowiadać przynajmniej w tym temacie jeśli waga motocykla nie ma dla Ciebie różnicy, to widocznie motocykla nawet po parkingu nie prowadziłeś nie mówiąc o winklach. Pamiętaj jeszcze taki drobny szczegół, że tutaj liczy się ile tysięcy nakręciłeś na maszynie, a nie czy jesteś 20 letnim studentem czy 80 letnim emerytem, i tutaj swoim wiekiem raczej nikomu nie zaimponujesz :) Ninja 300 jest sporo lżejsza, i o ile cebra pewnie na prostych bedzie powolutku odchodzić, o tyle kawa będzie dawać większą radość na winklach. Ostatnio w którymś temacie BG mnie do tego przekonał i zmieniłem swoje podejście do tej sprawy dlatego od tamtej pory bronię tego poglądu jak lew :) stosunek mocy do masy cebra ma lepszy, ale z wagą nie wygrasz, a tylko ona się liczy kiedy jest się na winklu.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Black-Ghost » 2/4/2013, 05:22

Chłopak wyraźnie napisał że jest zdecydowany iść ścieżką sportów. Sprzęgło antyhoppingowe daje większą radochę bo można redukować ile się chce bez obawy o zblokowanie tylnego koła. Masa przy sportowym motocyklu również gra rolę pierwszoplanową jeśli ktoś jest innego zdania niech się przejedzie po zakrętach na Bandicie 1250 i choćby GSXR 600. (Bez powodów producenci motocykli nie zabijali by się o każdy zrzucony kilogram w sporcie) I zdania nie zmienię nawet jak ktoś będzie miał sto lat :lol:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê