Zobacz wątek - Magnus 125ccm toro
NAS Analytics TAG

Magnus 125ccm toro

i inne małe pojemności
_________

Magnus 125ccm toro

Postprzez Blasterek » 17/3/2013, 10:38

Witajcie

:D

Pierwsze się przedstawię, Mam na imię Kamil pochodzę z Łodzi dokładnie to w Pabianicach 10km od Łodzi. Co do mojej postawy wagę mam ok. 72kg, Wzrost 180-184cm wiek 16 (w czerwcu urodziny następne czyli 17 lat). Zacznijmy od tego, że motocykle to moja pasja jedzie jakieś ferrari nie obejrzę się ale gdy jedzie nawet taka 125 to już mi wzrok lata aby ją zobaczyć i zawsze jestem zdenerwowany, że słyszę a nie widzę jej. Dobra przejdzmy do sedna sprawy kupiłbym 50 pojemność ale z pieniędzmi ciężko a moi rodzice też nie są za bogaci dlatego ich nie ciągnę, ale mojemu Tacie w tamtym roku pogorszył się wzrok i nie może po prostu pojazdami mechanicznymi jezdzić i powiedział, że potem mi da ten motocykl czyli taki:

http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_magn ... -21376.jpg

Cztery razy tym motocyklem jezdziłem nauczyłem się jezdzić na nim co i gdzie jak jest ale!
Ale jestem początkującym kierowcą jakbym zdał A1 przed tym już zbieram na A1 wiadomo najwiekszą satysfakcję masz jeżeli sam uzbierasz! Motocykl ten stoi w garażu i od nowego sezonu by się kurzył :/ W wrześniu do szkoły on dojazdami by się przydał póki by śnieg nie spadł. Wiadomo na wsi jezdzić to nie problem ale ruch miejski to już jest problem gdyż głowę trzeba mieć dookoła, też jak rodziców przekonać, że jestem rozważny nie szarżuje gdyż to moja pasja. Z nauką przekonywanie wybić sobie z głowy gdyż uczę się dla siebie i dobre mam oceny. Ten motocykl jeżeli go można nazwać bo inni mówią, że to jest jak skuter 125ccm ale dla mnie to motocykl, Chcę A1 nie tam jakieś A2 czy A po prostu A1 do 125ccm motocykl mi starczy bo póżniej bym mocniejsze kupił i by korciło, każdy mówi, że ma olej w głowie ale ja go mam! Nie chce po prostu wsiąść i po dwóch miesiącach wylądować u chirurga z połamanymi ręcami czy nogami. Dlatego jak mi doradzicie? aha i jak z tym A1 od którego roku życia można robić? inni mówią tak drugi tak, dziękuje za porady i Szerokości przed nową wiosną życzę :)
Blasterek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/3/2013, 10:08
Lokalizacja: Łódz


Postprzez miluszczk » 17/3/2013, 10:51

A1 mozesz robic juz bo jest od 16 a dokladniej na wiosne:) wiec w tym sezonie by ci sie nie kurzyl zbieraj pieniadze na prawko i jezdzij bez strachu:) i rodzice wtedy napewno beda pewniejsi i mniej sie denerwowali:)
miluszczk
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 27/1/2013, 20:10
Lokalizacja: Łapy


Postprzez Blasterek » 17/3/2013, 16:54

Okej A1 mam z głowy muszę zarobić na nią tylko i witaj przyszły sezonie.
Blasterek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/3/2013, 10:08
Lokalizacja: Łódz



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr