Zobacz wątek - honda cbr 600 f 3 98r sportowe wałki regulacja zaworów

Reklama

NAS Analytics TAG

honda cbr 600 f 3 98r sportowe wałki regulacja zaworów

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

honda cbr 600 f 3 98r sportowe wałki regulacja zaworów

Postprzez chomik198888 » 14/3/2013, 06:47

witam mam taki problem kiedyś oddałem do regulacji zawory do mechanika i on powiedział mi ze ciężko było je wyregulować ponieważ mam sportowe wałki rozrządu. Teraz przygotowując moto do sezonu rozebrałem zobaczyć co tam się dzieje i wygląda tak jakby zawory się nie domykały. Moje pytanie teraz takie czy takie zawory reguluje się tak jak seryjne czy jakieś inne szczeliny się ustawia?? Wspomnę tez ze moto nie miało odcięcia zapłonu podczas próby jego odcinania obroty dochodziły do końca a moto nie odcinało tylko zaczynało wyć jakby miało silnik rozerwać to tez mogło być spowodowane nie domykaniem se zaworów ?? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!
chomik198888
Świeżak

Postprzez Black-Ghost » 14/3/2013, 07:28

Odcięciem zapłonu steruje moduł zapłonowy, Sportowe wałki nie mają z tym nic wspólnego (Tak na marginesie sportowe wałki mają po prostu ostrzejszy kąt samych krzywek zaworowych przez co przyspiesza się otwieranie i zamykanie zaworów) Możliwe że aby to wszystko ze sobą hulało ktoś założył jakiś inny sportowy moduł)
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl

Postprzez RUTRA.RD » 15/3/2013, 10:34

masz zlikwidowane ociecie i pewnie gaźniki tez inne lub przezbrojone, zobacz kto jest producentem walków i pogrzeb w necie albo napisz na forum motocyklowym jest tam kilka osob ktore znają odpowiedz na twoje pytanie
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Mechanika motocyklowa