Zobacz wÄ…tek - Suzuki GSX 750 Inazuma
Advertisement
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX 750 Inazuma

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez madcap » 19/3/2013, 12:19

i tak i nie
odpowiedź nie jest prosta.
to zależy co rozumiesz przez turystykę - dystans i czas trwania wypadu.
tutaj bardzo istotny jest udźwig. nie jest miło jak moto jedzie na dobiciu.
poza tym kwestia kanapy.

ale na 101% wyprostowana sylwetka jest niebo lepsza do długiej turystyki.

w takim przypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby tdm-ka, ale obawiam się, że jak dla większości ludzi, będzie jednak zbyt mocna. a jednak to ma być frajda i rozwój a nie walka.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez gabaryt » 19/3/2013, 14:45

pisząc turystyka, miałem na myśli wyprawy do 200/300km w jedną stronę, ot jakieś wypady na weekend
ale przede wszystkim chodziłoby mi w przypadku pierwszego moto o to, żeby dobrze nauczyć się panować nad maszyną i ogarnąć temat
TDM bardzo mi się podoba, jednak rozpatrywałbym ją pod kątem drugiego sprzęta, bo szczerze powiedziawszy, nie wiem w którym kierunku ukształtują sie moje motocyklowe gusta
gabaryt
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20/3/2012, 20:15
Lokalizacja: Kraków


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê