Zobacz wątek - [Sprzedam] Suzuki DR 125 SM / Supermoto! A1

[Sprzedam] Suzuki DR 125 SM / Supermoto! A1

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[Sprzedam] Suzuki DR 125 SM / Supermoto! A1

Postprzez kristov007 » 3/3/2013, 01:00

Witam serdecznie, sprzedaje mój pierwszy motocykl Suzuki DR 125 SM 2008r, od razu zaznaczam iż nie jestem żadnym handlarzem tylko motocyklistą, który wkłada całe serce i zamiłowanie do motocykli w swój sprzęt. Motocykl sprowadził dla mnie mój znajomy z Francji, nie był to przypadkowy model z pierwszego lepszego komisu, tylko wcześniej wybrany egzemplarz od osoby prywatnej(posiadam wszystkie dokumenty potwierdzające pochodzenie motocykla). Motocykl rejestrowałem pod koniec 2011 roku, na dzień dzisiejszy jest ważne OC do października 2013r nie mam ważnego przeglądu z racji iż kończył mi się po sezonie. Motocykl w 200% sprawny bez żadnych usterek, dbam o niego bardziej niż o dziewczynę:) Na początku zeszłego sezonu wymieniłem olej (Motul 300V na podwójnych estrach), filtr oleju oraz świece zwykłą zamieniłem na IRYDOWY odpowiednik NGK. W reflektorze zmieniłem żarówkę na niebieską, która świeci przyjemniejszym światłem(fabrycza żarówkę posiadam i dodaje) oraz postojówke na ledowy odpowiednik(podświetlenie licznika również wymieniłem na led, dzięki temu jest on znacznie czytelniejsze po zmierzchu, zmienione zostały także kierunkowskazy na "strzałki" które wyglądają znacznie lepiej od oryginalnych. Zamontowany jest także przewód hamulcowy w stalowym oplocie. Jedyne co byłoby do zrobienia w tym sezonie to wymiana oleju i naciągniecie łańcucha. Po rozpoczęciu poprzedniego sezonu moją Suzą zaliczyłem niegroźny szlif na lekkim łuku, dlatego postanowiłem zmodyfikować sprzęt do obecnego wyglądu. Mechanicznie nie zostało nic uszkodzone, silnik pali i pracuje jak pszczółka, lagi, koła, tarcza, rama fabrycznie proste, uszkodzone zostały tylko plastiki i wykrzywiła się kierownica, którą wymieniłem na nową(starą posiadam). Był i jest to do dnia dzisiejszego jedyny incydent mojej Suzy, co zagwarantować może każda stacja kontroli pojazdów. Motocykl pali bardzo mało i jest to idealny zupełnie nieobciachowy sprzęt dla początkujących bądź jako sprzęt na prawo jazdy A1. W dniu dzisiejszym na liczniku przejechane motocykl ma 6900km (bardzo mało). Suzuką unikałem złych warunków atmosferycznych, a na co dzień stoi w garażu. Opony fabryczne Dunlop'a w zasadzie jak nowe. Zawsze tankowałem paliwa 98 i lepsze. Motocykl sprzedaje ponieważ mam okazje nabyć większy motocykl. Szczerze polecam moją Suzi, na pewno kupujący się nie zawiedzie, po więcej szczegółów proszę dzwonić(nie SMSować) z miłą chęcią odpowiem na wszystkie pytania 507 159 202. PS: Na zdjęciach nie ma osłon przy lagach, które zdemontowałem an czas oklejania, oczywiście są już założone:) Cena do rozsądnej negocjacji.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d5 ... b4cb7.html
Więcej zdjęć: [url]http://tablica.pl/oferta/suzuki-dr-125-sm-supermoto-od-motocyklisty-a1-CID5-ID2oN4D.html#xtor=EREC-55-[id1]-20130303-[displayLink]-7642759@1-20130303001406[/url]
kristov007
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl