Zobacz wątek - Suzuki DR-Z SM -2007 + koła enduro -KAT A2
NAS Analytics TAG

Suzuki DR-Z SM -2007 + koła enduro -KAT A2

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Suzuki DR-Z SM -2007 + koła enduro -KAT A2

Postprzez boc » 2/3/2013, 20:49

Witam mam do sprzedania Suzuki DR-Z w wersji SUPERMOTO. Motor osobiÅ›cie sprowadzaÅ‚em 2 lata temu z UK, ponieważ w kraju po wielu próbach nie mogÅ‚em odnaleźć jednostki w stanie mi odpowiadajÄ…cym. Suzi jest wyprodukowana w roku 2007 i ma nalatane oryginalne 7877 km głównie po ulicach nadmorskiej miejscowoÅ›ci. Motor w ciÄ…gÅ‚ej eksploatacji, bezwypadkowy w 100 % oryginalny, regularnie serwisowany, w stanie jak z salonu - eksploatacyjne rysy na plastikach i elementach metalowych . W maju 2012 zostaÅ‚ wymieniony akumulator, zaÅ‚ożone przednie wzmacniane klocki hamulcowe firmy EBC – BRAKES, oraz wzmocnione sprzÄ™gÅ‚o, olej silnikowy, filtr oleju, pÅ‚yn hamulcowy oraz zostaÅ‚y sprawdzone wszystkie pozostaÅ‚e podzespoÅ‚y, napÄ™d w stanie BDB. Motor w chwili obecnej przygotowany do sezonu zimowego dlatego ma zaÅ‚ożone na innych zdjÄ™ciach kola krosowe, jednakże motor nigdy nie byÅ‚ używany w ciężkim terenie tylko zimowa jazda po leÅ›nych drogach i polnych szutrach. Tak samo motor nigdy nie byÅ‚ wykorzystywany na jakimkolwiek torze, nigdy nie byÅ‚a palona guma ani nie byÅ‚ jeżdżony na kole - po prostu nie umiem :)

DR-Z posiada oczywiście komplet dokumentów, 2 szt kluczyków, kluczyk blokady kierownicy, ważny przegląd techniczny, ważne ubezpieczenie, zestaw oryginalnych narzędzi, stosunek mocy do ciężaru 0,1986 KW/Kg - więc prawo jazdy A2


W Suzi zostały zmienione manetki na silikonowe (oryginalne brudziły) oraz tylna lampa LED, dołożone hanbary firmy Acerbis.

Sprzedaję Suzuki DR-Z 400 SM w wersji SUPERMOTO na oryginalnych felgach EXCEL i oponach Dunlop Sportmax D208 plus dokładam drugi nowy komplet który miał zostać założony na wiosnę. Suzi w tą zimę nie miałem czasu latać tak więc przyszły właściciel po za laniem paliwa nic nie będzie musiał robić wszystkie serwisy porobione na jesień. Sprzedaję z wielkim żalem, ale kupiłem większy motor i szybko potrzebuje sprzedać DR-Z. Nie jestem żadnym handlarzem, motor cały czas wykorzystywany był prze ze mnie do przemieszczania się po mieście.


Przepraszam za małą ilość zdjęć motoru na kołach SM jednakże na chwilę obecną motor stoi na kołach enduro. Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w ubiegłe wakacje( bez hand barów ) Więcej zdjęć wysokiej rozdzielczości na e-mail

Cena nowa( poprzednio przesadziłem a także mam nowe moto więc muszę się spieszyć ze sprzedażą bo wiadomo - ŻONKA) jaką chcę otrzymać to:
- 12 800 zł za DR-Z 400 SM
- 14 300 zł za DR-Z 400 SM plus 2 komplety kół (supermoto, enduro - opony nie mają więcej niż 100 km)

Dla kolegów Z forum jakaś mała zniżka :)

ZdjÄ™cia do obejrzenia http://otomoto.pl/suzuki-dr-z-sm-2007-k … 40453.html


Troszkę danych technicznych, choć domyślam się że wiele osób zna tą legendarną maszynę doskonale:
Suzuki DR-Z 400 SM
DR-Z w wersji SuperMoto
Silnik:
Stopień sprężania 11,3: 1
Moc: 29,4kW(40 KM) przy 7600 obr/min
Moment obrotowy: 39,2 Nm przy 6600 obr/min
Gaźnik: Mikuni BSR 36
Rozrusznik: elektryczny
Podwozie:
Zawieszenie przód: widelec teleskopowy 49 mm, USD (Upside-Down) z regulacją odbicie - Skok: 260mm
Zawieszenie tył: wahacz aluminiowy monoshock, w pełni regulowane - Skok: 276mm
Przednia tarcza hamulcowa: 310 mm
Tylna tarcza hamulcowa 240 mm
Przednie opony: 120/70-17
Tylne opony: 140/70-17
Wymiary i waga:
Całkowita długość: 2220 mm
Całkowita szerokość: 870 mm
Wysokość: 1185 mm
Rozstaw osi: 1460 mm
Wysokość siedzenia: 890 mm
Masa suchego pojazdu wg dowodu rejestracyjnego: 146 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 340 kg
boc
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/2/2013, 15:01


Postprzez boc » 9/4/2013, 13:17

Ogłoszenie nie aktualne. Do zamknięcia
boc
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/2/2013, 15:01




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê