Zobacz wątek - FZR 1000 Wyciek paliwa po włączeniu zapłonu

FZR 1000 Wyciek paliwa po włączeniu zapłonu

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

FZR 1000 Wyciek paliwa po włączeniu zapłonu

Postprzez marcin22980 » 21/2/2013, 17:53

Witam ,pare dni temu byłem w garażu przepalić moto ,odpaliłem po wielkich trudach ale chodził na 3 garach jak temp wzrosła przygazowałem kilka razy ale czuć że muł a tak go zalewało ze z tlumika ogień myślałem że 4 gar załapie jak dostanie obrotów nic z tych rzeczy zaczeło sie coś lać pod motocyklem wyłaczyłem go odrazu patrze a to benzyna... odrazu ogledziny... zauważyłem ze jak tylko włącze zapłon nieodpale nawet motocykla i odrazu benzyna leje sie z 'czegoś takiego' Obrazek (otwórz link) zaznaczylem to czerwona penelką na zdjeciu... z tej blaszki wystaja 2 rurki i idzie to od gaznikow niewiem mysle ze to jest przelewowe... na ta koncowke co z niej leci założyłem wężyk... czego to może być przyczyna bardzo prosze o pomoc pozdrawiam serdecznie
marcin22980
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa