Zobacz wÄ…tek - Promy do WÅ‚och z Chorwacji
NAS Analytics TAG

Promy do WÅ‚och z Chorwacji

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Promy do WÅ‚och z Chorwacji

Postprzez bandy » 20/2/2013, 21:16

Witam. mam takie małe pytanko. Czy ktoś juz brał kiedyś prom aby przedostać sie z Chorwacji do Włoch? Chodzi mi dokładnie o Trase Split-Ancona. Znalazłem oferte linii BlueLine która nie jest droga. Czy ktoś juz z nimi płynął?
jak wygląda załadunek motocykla i zaokrętowanie?
A może ma ktoś już jakieś sprawdzone linie?

Na wakacje wybieram się w trase z Francji przez Szwajcarię, Linchenstein, Austrię, Slowenie, CHorwacje i dalej chciałem promem do Włoch i z powrotem do Francji.

Może ktos już ma jakieś doświadczenia z promami i ma jakieś rady?

Z góry dzięki za pomoc.
www.bandy.ovh.org | | BMW F700 GS
Avatar użytkownika
bandy
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24/4/2010, 11:26
Lokalizacja: Saint Etienne Francja


Postprzez marcinpsk » 21/2/2013, 21:52

Czesc. 2 Lata temu płynałem z CRO do IT chorwacka linia (jadrolinia) czy jakosc tak sie to pisaloi masakrycznie drogo to wyszlo wiec nie polecam. Nie jestem juz w stanie powiedziec dokladnej ceny ale nastronce ich mozna sobie sprawdzic.
marcinpsk
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:48
Lokalizacja: Legionowo


Postprzez bandy » 21/2/2013, 22:06

jordalinja :P sprawdzałem ich ceny..... a jak wygądał transport? nie było problemów?
www.bandy.ovh.org | | BMW F700 GS
Avatar użytkownika
bandy
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24/4/2010, 11:26
Lokalizacja: Saint Etienne Francja

Postprzez marcinpsk » 24/3/2013, 20:48

Problemow nie bylo tylko szprotami na promie walilo strasznie. Znacznie lepsze jakosciowo sa Wloskie linie, ale nimi tylko na Sycylie plynalem.
marcinpsk
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:48
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez sonycbr77 » 27/3/2013, 19:56

na prom wjezdzasz normalnie jak samochodem oni sami ci pokaza gdzie sie ustawic gdzies przy scianie przypna motorek pasem bierzesz kask pod pache i na gore nic trudnego
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê