Zobacz wątek - list gończy KAAI
NAS Analytics TAG

list gończy KAAI

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Czy kaai powinien dostać rangę MEGA TROLL?

tak
5
83%
nie
1
17%
 
Liczba głosów : 6

Postprzez madcap » 28/11/2013, 22:36

zaraz
dyskusja miała dotyczyc czy zdjąć, nie czy dołożyć
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Boshi » 28/11/2013, 22:37

To przegłosowane na NIE ;)
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez madcap » 28/11/2013, 22:40

ok
kto się wstrymał? nie widzę...
przegłosowane
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez rosiboj » 30/11/2013, 12:01

Chyba juz jestem taki stary , ze nawet poczucie humoru we mnie umarlo bo nie rozumiem ani tego obrazka kaii ani powerbita viewtopic.php?p=930112#930112 ... Jak sie tak patrze co oni czasami wyczyniaja to mam ochote zaproponowac wprowadzenie nowej rangi TROLL i odpowiednio przyznawac, moze to by ich zmobilizowalo do pisania z sensem lub nie pisania wogole, miano trola dawalo otrzymywalo by sie tak samo jak bany czyli np tydzien , miesiac, rok ... a do tego dostep do dzialu trole (tak jak vipy maja dzial vip) gdzie mogli by sobie trolowac z glupimi obrazkami, jesli chca byc trolami i pisac bzdury to dac im to, beda posty, redakcja bedzie szczesliwa, oni zadowoleni a normalni userzy nie beda musieli tego ogladac
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Boshi » 30/11/2013, 12:09

Przecież to HP więc z sensem tam pisać niekoniecznie trzeba... ale z drugiej strony jak zobaczylem ten obrazek Kaai najpierw to przez 20 minut się zastanawiałem o co w tym chodzi w ogóle? on ma dziwne myslenie jakieś...
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez kravec » 30/11/2013, 13:07

Rosiboj napisał(a):Jak sie tak patrze co oni czasami wyczyniaja to mam ochote zaproponowac wprowadzenie nowej rangi TROLL i odpowiednio przyznawac, moze to by ich zmobilizowalo do pisania z sensem lub nie pisania wogole, miano trola dawalo otrzymywalo by sie tak samo jak bany czyli np tydzien , miesiac, rok ...


profile.php?mode=viewprofile&u=5847

Heniek też kiedyś taki status miał
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 4/1/2014, 23:42

Kaai napisał(a):ważna sprawa.

gdyby ktoś widział na opolszczyźnie

Dziś o godzinie 13.45 skradziono mój motocykl Yamahe R1 o numerach rejestracyjnych OST 67 UV . Pół godziny później patrol policyjny widział go w Strzelcach Opolskich .
Obrazek
Obrazek



możemy go w końcu zbanować na zawsze?
każdy wie ze to nie jego moto, a zdjęcia z super autami też są z neta...
z*** bajkopisarz... po co go w ogóle hodujemy?
zero info w necie i na forach o kradzieży moto, nie ma kontaktu do włsaciciela ani info o kradzieży...
gdybym nie widział w życiu dziesiątek informacji o zajumanych motocyklach to może dałbym się wkręcić.
pewnie teraz się bedzie bronił że moto nie jego i rozsyła info...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 5/1/2014, 00:51

Pojawiła się panienka na forum to przyszpanować chciał erłanem. Takie moje zdanie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 5/1/2014, 01:45

mnie rozpierdala to jego szpanowanie, że jezdziłtakim a takim autem na słowacji, tu ma r1 tu f3 tu znów będzie kupował sc59...
teraz nie ma danych do goscia któego zna i z którym była na zlocie, a info o kradziezy R1 wyczytał z gwiazdy polarnej...
to się wszystko kupy nie trzyma.
Chyba już zasłużył na odpowiednią rangę...

głosować w ankiecie dodanej do tematu!
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez rosiboj » 5/1/2014, 02:27

melvin - niezdrowo sie podniecasz. Jak go nie lubisz to go nie czytaj. Dla mnie to moze jezdzic i "bejronem" z "dzoana" :) co mi do tego o czym chlopak sni?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez melvin » 5/1/2014, 09:55

tobie może i nic, ale forum na tym cierpi, bo wchodzą ludzie z zewnątrz, czytają takie pierdoły i potem można usłyszeć że scigacz to forum teoretyków na skuterach...
zobaczymy czy info o tym moto pojawi się gdzieś jeszcze na necie, jeśli nie to dla mnie sprawa jasna...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez melvin » 5/1/2014, 10:37

AWRUK nie wieżę, dosłownie nie wieżę, adminom i moderacji szkoda usunąć trolla z forum bo jest barwną postacią...
Sory panowie ale chyba coś wam się pomieszało. Chyba naszym zadaniem jest to żeby to 4um trzymało poziom i żeby eliminować z niego jednostki fałszywe i bezwartościowe. Nie przypominam sobie żeby Kaai był nam w jakikolwiek sposób przydatny? Jak można nazwać wartościowym kogoś kto nie ma motocykla a jego wiedza to teoria? to tak jakby powiedzieć "jestem prawiczkiem ale zajebi*cie rucham bo ogladam dużo redtube" to już chyba Turboponczek miał większe pojęcie o tematyce tego forum. No chyba ze dążycie do tego żeby pod Scigacz.pl widniał dopisek forum teoretyków bez motocykli :lol:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Boshi » 5/1/2014, 12:03

Mnie tam rozpierdzielają te jego opisy ( jakiekolwiek). Wrzuci coś na hp, jakiś filmik, zdjęcie czy napisze coś głupiego w takim stylu, by ludzie dopytywali się o co chodzi... Jego fantazje to inna bajka.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Black-Ghost » 5/1/2014, 12:04

Mnie tam Kaai lata koło dupy.... Możecie go trzymać albo wywalić z forum :D Choć po części rozumiem Melvina bo też go nie lubie :evil:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez rosiboj » 5/1/2014, 12:05

melvin napisał(a):AWRUK nie wieżę, dosłownie nie wieżę, adminom i moderacji szkoda usunąć trolla z forum bo jest barwną postacią...

Polecam ochlonac, kaii ma f4 i myslalem, ze kazdy o tym wie po tym jak przez ostatnie 6 miesiecy jak nie wiecej naprawia felgi i je poleruje (sprawa nadal w toku, teraz utknol na wyborze odpowiedniej pasty) wiec jak ja zobaczylem tego posta to moja mysl byla ze zrobil ctrl+c ctrl+v bez zaquotowania. Jesli mielibysmy sie czepiac, to wieksza czesc ludzi na tym forum to teoretycy, przypomnij sobie chociazby tematy w ktorych jakis troll kupowal srr, zaraz znalazlo sie 15 ktorzy nie jezdzili ale doradzali tak jak by jezdzili czyli tzw twoi teoretycy. Takich przykladow codziennie jest wiele, myslisz, ze ilu ludzi jezdzilo gs500 np? Ale jak sie pojawia swiezak , to polowa forum bedzie mu doradzala gs-a, opowiadala jaki to on jest, tylko skad ta wiedza? Ano wlasnie z teori. Jesli chcesz byc konsekwentny to wpadnij do pierwszych trzech dzialow i zibacz co sie tam dzieje. Z reka na sercu? Mysle, ze nie ma dzialu w ktorego nie opanowaliby teoretycy

A teraz rzeczywistosc: wlascicielom forum zalezy nie na jakosci a na ilosci. Nie wiedziales o tym? Ma byc duzo postow, nie ma znaczenia o czym. Tak mi sie wydaje, ale jesli jest inaczej (a chcialbym) to niech mnie ktos poprawi.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Black-Ghost » 5/1/2014, 12:07

Jeśli mnie pamięć nie myli to Kaai miał F3... Chyba że miałeś rosi na myśli MV Aguste F4 :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez rosiboj » 5/1/2014, 12:10

Black-Ghost napisał(a):Jeśli mnie pamięć nie myli to Kaai miał F3... Chyba że miałeś rosi na myśli MV Aguste F4 :D

Masz racje, moj blad :D
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Black-Ghost » 5/1/2014, 12:12

Choć nie zdziwił bym się jak za nie długo wypali w jakimś poście o MV aguscie którą testował w DE :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez melvin » 5/1/2014, 12:23

Co innego jak ktoś się giba w środowisku i wie z pierwszej ręki np że cb500 gaśnie w w dużym pionie, sam miałem CB500 a jakoś nigdy tego nie doświadczyłem bo nie tak jej używałem, za to wiem o od Mańki która stunciła na tym kilka sezonów...
to jest wiedza teoretyczna ale pewna... Wypowiedziałem się o felgach z f2/f3 do ktmów i też jakoś tego nie robiłem, ale ludzie z którymi widuję się raz czy dwa w tygodniu i z którymi latam robią takie patenty więc też mogę w tym temacie zabrać głos, skoro mam sprawdzone informacje, tym bardziej że widzę efekty tego co powstało z danego modu...
a tu typ który sra wiedzą i wypowiada się o wszystkim, do tego mega informatyk, nie potrafi użyć google i wyszukać info o paście do felg...

Co do rzeczywistości, zastanów się czy lepiej pozbyć się trolla i stracić jednego użytkownika, czy go hodować i pozwolić mu odstraszać innych nowych i w miarę ogarniętych którzy mogliby coś wnieść do życia forum?
myślę że z forum jest jak z lokalem, jak się selekcjonuje ludzi to ciągnie do niego coraz więcej osób (bo lokal nie stawia na ludzi z łapanki), jak się wpuszcza kogo popadnie i nie wyrzuca półmózgów w dresach to po jakimś czasie przychodzą tam tylko wymienieni przed chwilą kretyni i ludzie z przypadku którzy wypiją jedno piwo i idą szukać innego miejsca, przy okazji opowiadając jakie to poprzednie było chujowe...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez madcap » 5/1/2014, 13:04

i tak i nie Piotr
czy zmiana statusu po Ponczku nie spłynęła jak po wodzie? (pytanie retoryczne)
mniemam, że będzie podobnie.
Kaii imho to typowy wychowanek gimbazy w negatywnym tego znaczeniu.
i to na dodatek tego pokroju, ze jak naplują mu w twarz, to powie, ze pada deszcz (jak Twój idol - pan M. ;) )
zbanujemy IP? pytanie brzmi: które?
zbanujemy nick, to wróci pod innym.
pamiętasz herbatkowego?

jak na mój prosty chlopski rozum, lepiej go zignorować lub 2-gie rozwiązanie - pemanentnie usuwać wszelkie jego trollujące posty. aż mu się znudzi.
z tym, że 2-gie rozwiązanie byłoby totalną cenzurą uprawianą w hp a nie o to chyba chodzi, nie mówiąc, ze zbyt dużo postow byłoby do wycinania - nie tylko jego.
poza tym tak jak obserwuję, to część ludzi już zaczyna go ignorować.


co do górnych działów może i lepiej, ze się nie wypowiada. :twisted:
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr