Zobacz wątek - Cytaty
NAS Analytics TAG

Cytaty

O wszystkim
_________

Postprzez mr_neox » 24/6/2007, 19:19

hmm...
ludzie zrobcie sobie dobra herbatke usiadzcie przed monitorem i przeczytajcie ten temat od poczatku!

czy to jest jezyk polski? mi to wyglada na jakis zlepek wyrazow....

sorki ale dostalem wlasnie oczoplasow :-)

ps.mozecie sobie wkleic tego posta jeszcze raz i sie posmiac a ja bede sie wstydzil ze tutaj czasami cos pisuje...

dzieci do szkoly gramatyki sie uczyc! (od wrzesnia)
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA


Postprzez simonw » 24/6/2007, 20:05

ech, masz racje co prawda troszke oftopowo, ale wydaje mi sie ze wklejajacy cytaty jednak po polskawemu pisac umiom* ;)


* - a niektorzy nawet umieja.

Ja z zalozenia nie uzywam polfontow - raz ze nie zawsze moge, dwa ze musze dodatkowo wciskac alt, a trzy - 15 lat pisze bez uzywajac sieci i nie bede tego zmienial.

Inna sprawa, troszke trzeba by z Piotrka zejsc
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez mr_neox » 24/6/2007, 20:12

simonw napisał(a):Ja z zalozenia nie uzywam polfontow ... i nie bede tego zmienial.


nie oceniam czy ktos uzywa polskich znakow czy nie - to sprawa estetyki i czytelnosci;

chodzi mi tylko o skladnie i gramatyke... a z tym to na forum bywa nieraz roznie - czasami trzeba posta 3razy przeczytac zeby skapczyc o co kaman :wink: prawda :?:
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez Piotrek_187 » 24/6/2007, 20:17

niemam żadnego bana chyba was ktoś w konia zrobił wy się zemnie śmiejcie zobaczymy za kilka lat kto będzie górą ja czy wy jeszcze mi śniadanie do łóżka przyniesiecie zobaczymy !
Piaggio NRG Extreme Sport Series tuning 130 km/h !

CRASH !!! NRG ROZWALONY !!
Piotrek_187
Świeżak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 24/5/2007, 21:31
Lokalizacja: Żory

Postprzez simonw » 24/6/2007, 20:19

Owszem, tutaj zdecydowanie zasady interpunkcji sie przydaja. Ale coz, tego akurat powinien uczyc wesoly Romek. Przykre to nieco, ale waleniem glowa w sciane, nie przebijesz jej.

A o co kaman, to czasem po 100 przeczytaniach nie wiem, i takie bywaja, ale to raczej w skuterach :>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dawid 89 » 24/6/2007, 20:23

wiem ze mozna dac do skutera turbo sprerzarke ale to tylko do 4-sówu czy do 2-sówu tez mozna dac???


o q... nitro, podtlenki azotu, teraz im się turbo sprężarki zachciało :lol: jeszcze troche będą ciągać na wózkach silniki odrzutowe, heh dać im tylko troche paliwa lotniczego :D


Mam nowego idola... Piotrka_187. Będę wybijał szyby i gwałcił psy jak on
oczywiście z całym szacunkiem dla posiadacza tego opisu :lol: zwaliło mnie na podłoge...
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez mr_neox » 24/6/2007, 20:33

simonw napisał(a):...waleniem glowa w sciane, nie przebijesz jej


Jednak istnieje możliwość zostawienia na niej plamy a jak ktoś ma twardą łepetynę to może i nawet na niej rysę zrobi i znajdą się inni, którzy będą próbowali dalej podążać tą drogą i ściana będzie kiedyś musiała ustąpić...

Rozumiesz co chcę przez to powiedzieć? - Zawsze należy walczyć z problemami, jeżeli jednak jeden człowiek nie da rady to być może znajdą się inni, którzy będą z tym dalej walczyć...

Nawet i Giertychowi skończy się kiedyś czas trwania posadki na Wiejskiej :wink:

Oftop ale gdzieś trzeba zacząc o tym głośno mówić:

DROGIE DZIECI POPROŚCIE MAMUSIĘ I TATUSIA ŻEBY WAM KUPILI SŁOWNIK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY A DOPIERO PÓŹNIEJ PISZCIE POSTY! (DOPIERO WTEDY STANIECIE SIĘ BARDZIEJ ZROZUMIALI A CO ZA TYM IDZIE MNIEJ ŚMIESZNI W OCZACH INNYCH USERÓW)

Koniec wykładu, po szklance mleka, paciorek i spać! :lol:
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez Gandalf » 24/6/2007, 20:34

Nie no dawid 89, normalnie z krzesła spadłem jak to czytałem. Dla tych wszystkich młodych gniewnych na pierdolotach, za niedługo r1 to bedzie pryszcz. Odpali ci taki swoją kosiare i ziuuuummm nie ma r1, ba, nawet haye na autobanie odstawi.

Ps. A teraz to ja jestem Sprite, a ty (Piaggio :twisted: ) pragnienie...

Stuntu może nie pokaże, ale po co, skoro mamy od tego ludzi. Profesionalistów :!:
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez Szafa » 24/6/2007, 20:36

Mam nowego idola... Piotrka_187. Będę wybijał szyby i gwałcił psy jak on oczywiście z całym szacunkiem dla posiadacza tego opisu :lol: zwaliło mnie na podłoge...


Haaa !! To ja 8)
Teraz jeszcze musze dopisać , że kupię sobie taczke z gnojem i bedę sie woził jak mój miszcz.

Proszę nie banujcie go , bo mam straszną bekę z niego. Ta treningach z Pisiem jest sie chociaż z CZEGO posmiać :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez simonw » 24/6/2007, 20:46

Szafa, masz bekę ? Rozumiem ze okolice 3Miasta albo rodzina stamtąd ? :) To dosc popularne w tym rejonie, jak ",tak?" w poznaniu czy "gniję" w bialym.

Swoja droga siedze nad gimpshopem i mam nadzieje niedlugo wymodzic logoska ktory powali wszystkich :)

Co do tego co neox pisze, sporo w tym prawdy - kiedys ktoras glowa przebije mur (prawie jak u Kaczmarskiego) ale do tego czasu, faktycznie jakis slownik, chociazby on-line czy glupi word z office zeby chociaz nie bylo bledow. Wesoly R ma sie dobrze i obawiam sie ze za szybko stolka nie odda, ale dzieki za fenomenalne przeslanie dla abuser`ow* :)



* - abuser (polaczenie abuse i user, tlumaczone na polski jako użyszkodnik).
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Szafa » 24/6/2007, 20:59

simonw napisał(a):Szafa, masz bekę ? Rozumiem ze okolice 3Miasta albo rodzina stamtąd ? :)

WLKP, okolice Konina...A BEKĘ mam bo jakoś sie tak przyjęło i na treningach często używam :D
Dobra sory za offtopa.

Pozdrawiam AC Pojeb :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Thrillco » 24/6/2007, 21:09

Piotrek_187 napisał(a):niemam żadnego bana chyba was ktoś w konia zrobił wy się zemnie śmiejcie zobaczymy za kilka lat kto będzie górą ja czy wy jeszcze mi śniadanie do łóżka przyniesiecie zobaczymy !


Tym sposobem to prędzej jakiej miny się doczekasz a nie śniadania...ale nic to, ja widze w Tobie godnego i najlepszego pod słońcem następce dr.miętosa...środowisko bedzie cie kochać...gdzieś na forum znajdziesz wyrazytej miłości do owego osobnika :D:D:D Jesteś nadobrej drodze nie zbaczaj z niej
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez simonw » 24/6/2007, 21:22

Ok, moze tak - Piotrek, nikt nie smieje sie z tego z ktos proboje, ze chce i obral sobie jakis cel - poszlo w sumie o podpis i takie Twoje wyskoki dosc dziwne, w obliczu innych calkiem rozsadnych wypowiedzi.
Walcz o swoje, ale rob w to sposob kulturalny, spokojny, asertywny - dajesz sie sprowokowac ironicznym wypowiedzią - i rzucasz miesem po calosci,2 pokolenia wstecz... opanowania troszke :>

A do kolegow - sprobojmy moze przystopowac:)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Szafa » 24/6/2007, 21:50

Piotrek jest jak ZawadaCBR... ma słabe nerwy, a ja lubie takich denerwować :D A wszystko zaczęło się od twojego podpisu, którym chciałes przykozaczyć a jak pokazałeś foty to wszyło, że ch**a co umiesz.... Napisałbym coś jeszcze, mniej kulturalnego ale nie chce się zniżać do twojego poziomu, chociaż jedna rozmowa z toba wystarczy by się do niego zniżyć :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Traperoso » 25/6/2007, 01:00

Jestescie dzis jakos przyjaznie nastawieni. Czyzby byl dzis dzien dobroci dla stunterow - buahahaha. Nie bede, robil inaczej. Koles chce na sile udowodnic czego to nie umie :) Tak nigdy nie wychodzi, lepiej cwicz koles - jak juz bedziesz naprawdy dobry to mozesz sie chwalic. Znam mnostwo debilow na Rowerach, zajebistych do Dirta, Jumpa - wiecie o co chodzi. Ktos przyjedzie cwiczyc - wywali sie to brechtaja. Tymczasem sami gowno potrafia. Tylko przyjezdzaja, siedza i szydza - nienawidze takich ludzi. Wnioski, sa takie trzeba cwiczyc, nie pierdolic. Cwiczyc, znowu cwiczyc. Nie znam Piotrka_187, nie wiem czy robi to dla szpanu, czy z umilowania. Wyglada narazie na to drugie. Pozdro!
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez gelo007 » 25/6/2007, 07:40

Thrillco widzę, że znalazłeś nowy sposób na straszenie ludzi, wmawiasz im, że podzeilą los Dr. Mentosa.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez SpeedyG » 25/6/2007, 08:01

dr miętos jest sam dla siebie artystą i publiką w jednym, taki samowystarczalny tandem. Zero skromności a tylko urażona duma.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez joul » 25/6/2007, 10:19

ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć

No i samokrytyka i trochę skromności to dwie bardzo WAŻNE rzeczy :roll:

nie znam cię ,ale życze powodzenia
GS500E
-----------------------------------
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
joul
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 1/6/2006, 13:54
Lokalizacja: Żychlin (k. Konina)

Postprzez owad » 25/6/2007, 10:39

siomnow ma racje... moze jak wszyscy normalnie bedziemy do niego pisac to da sie go odratowac i nie bedzie wiecej tak kozaczyl... ;)

koledzy sprobojcie chociaz... ;)
bedzie dobrze... i jest bardzo dobrze.... Z'etek xD
Avatar użytkownika
owad
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 29/3/2007, 19:49
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 25/6/2007, 10:55

i z tematu zrobila sie dyskusja o jego glownym bohaterze..... mieliscie jego (i innych) cytaty zamieszczac a nie pisac ze wam go zal, ze trzeba juz przestac itp.... niech to ktos wyczysci bo fajny temat...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na gr