Zobacz wÄ…tek - Sv 650 sport
NAS Analytics TAG

Sv 650 sport

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Sv 650 sport

Postprzez czacha501 » 29/1/2013, 20:32

Jest kilka tematów o sv ale mi konkretnie chodzi o wersję sport. Chciałem Was zapytać czy nie macie jakichś aukcji lub maszyn godnych polecenia;)
Cena do 6000zł. Osobiście wybieram się na oględziny Tego motocykla (otwórz link)

A tutaj mój poprzedni post w tej sprawie (otwórz link).
Planowany termin - przyszły tydzień
Avatar użytkownika
czacha501
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4/12/2012, 12:15


Postprzez Nepri » 29/1/2013, 22:03

Nie chcę Cię załamywać ale to "S" to jest dlatego, że ma owiewki ... sportu dużo to nie daje. Jedź obejrzyj może to będzie ta jedyna ;D
Avatar użytkownika
Nepri
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 9/3/2011, 18:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SkoQ » 30/1/2013, 00:04

Nepri ale jeździłeś ? Ja nie, ale akurat SV dosyć mocno mnie interesuje, podnóżki wyżej, kierownica niżej, pozycja bardziej leżąca. Spodziewałeś się innego silnika czy o co kaman ? :)

Udaj głupiego, zapytaj faceta czy da się tym jeździć na kole, jak powie, że się super na kole jeździ ehh no to będziesz mieć panewki do wymiany jesli sam to testował.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez czacha501 » 30/1/2013, 09:21

Nie wiem czy patrzyliście w "mój poprzedni post" ale dokładnie ze wszystkiego zdaję sobie sprawę. Oprócz tego że wersja "s" jest troszkę mocniej zabudowana, to ma również inną kierownicę. Bardziej się leży. Co do silnika to w obu modelach jest niby ten sam ale w s-ce końcowe przełożenie jest dłuższe => większa prędkość maksymalna(tak piszą inni użytkownicy). Ja osobiście tego nie doświadczyłem i jak na razie doświadczać nie zamierzam. Zależy mi na tym żeby nie jechać patrzeć na moto który z założenia da się przekreślić. Ja miałem osobiście z sv do czynienia ale niestety tylko w wersji s (i to bardzo krótko), która bardzo ale to bardzo mi się spodobała. Jej praca wygląd tak mi się przypadły do gustu że jak napaliłem się na nią 4 miesiące temu tak nadal chcę ją zakupić. Zależałoby mi też na tym, aby sporządzić listę tego co koniecznie trzeba sprawdzić na oględzinach.
Avatar użytkownika
czacha501
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4/12/2012, 12:15

Postprzez skidmarks » 31/1/2013, 11:17

Nie jestem szpecem od SV-ki 650 ale ciekawie wygląda. Serwisowe naklejki (te białe "instrukcje") wyglądają ze są na oryginalnych miejscach. Jakby rozmowa była budząca zaufanei to czemu nei jechać? Gorzej z warunkami, na zachodzie jest 7st. Drogi suche. Jechać się da.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê