Zobacz wÄ…tek - Zbiornik paliwa Suzuki Bandit
NAS Analytics TAG

Zbiornik paliwa Suzuki Bandit

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Zbiornik paliwa Suzuki Bandit

Postprzez peeoo » 9/1/2013, 20:40

Niestety bak w moim Bandycie jest w kiepskiej formie, dlatego zastanawiam się nad jego wymianą. Czy może ktoś z Was orientuje się, czy baki z rocznika 2005/2007 różnią się od tych montowanych w modelu od 2009 roku? Jak wygląda sprawa z różnicami pomiędzy wersją naked i z owiewkami? Osobiście przeszukałem allegro, ebaya i pomimo faktu, iż są różne opisy aukcji, nie mogę doszukać się różnic...
Mam nadzieję, że w dobrym dziale piszę. Pozdrawiam!
Bandit 650 N
peeoo
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/7/2012, 20:24
Lokalizacja: Gdańsk


Re: Zbiornik paliwa Suzuki Bandit

Postprzez GhastRider90 » 9/1/2013, 21:03

peeoo napisał(a):Niestety bak w moim Bandycie jest w kiepskiej formie, dlatego zastanawiam się nad jego wymianą. Czy może ktoś z Was orientuje się, czy baki z rocznika 2005/2007 różnią się od tych montowanych w modelu od 2009 roku? Jak wygląda sprawa z różnicami pomiędzy wersją naked i z owiewkami? Osobiście przeszukałem allegro, ebaya i pomimo faktu, iż są różne opisy aukcji, nie mogę doszukać się różnic...
Mam nadzieję, że w dobrym dziale piszę. Pozdrawiam!


nie marozcy pomiedzy naked a wersją "F" czy "S" bak to bak jedyna różnica jest w profilu baku miedzy rocznikami po lifcie czyli przełom 2000/2001 a nowszymi czyli 2005 i w górę oraz z tego co sie orientuje rezerwa w nowszych jest przełanczana automatycznie.
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê